Skocz do zawartości

Chciałoby sie mieć takiego syna!


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No fakt, ale to żadna sensacja w sumie...

To zupełnie normalne widoki w całej Europie. Może w Polsce to mało popularny sport w tym wieku, ale np w Czechach 6-latkowie mają już swoje mistrzostwa w motocrossie na poziomie krajowym!

Ale faktem jest, że chciałoby się mieć takiego syna.

Na zdjęciu: ja (kucam) oraz jedne z najmłodszych zawodników w Mistrzostwach Czech w motocrossie, rok 2003, Czechy w okolicach Lwówka Śląskiego, Polska.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup swojemu taki sprzet za conajmniej 10klocków i bedziesz mieć takiego

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale w Polsce był taki przepis, że trzeba mieć 12 lat żeby stratować w sporcie motorowym. I nasz zawodnik ( nie pamietam nazwiska) jeździł z licencją obokrajową i zdobył tytuł mistrza europy. Mógł zdobyć ten tytuł dla Polski ale PZmot sam na siebie bata ukręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój syn na bank bedzie tak jeździł, kupie mu PW50 powiedzmy za 2000zł, jak bedzie miał 3 lata, a dalej to już samo pójdzie.

a nawet widywałem czasem u nas na torze dzieciaka na SX50 PRO JUNIOR i już powoli odrywał sie od ziemi na hopach, ale teraz przestał jeździc i juz go nie widac.

to kup swojemu taki sprzet za conajmniej 10klocków i bedziesz mieć takiego

prawie 10000 to kosztują 65cc ale te mniejsze - 50cc można kupić nowe za 5000 a używane jeszcze taniej.

I nasz zawodnik ( nie pamietam nazwiska) jeździł z licencją obokrajową i zdobył tytuł mistrza europy.

no nawet czytałem o nim chyba w ŚM tylko że nawet nie pamiętam jego nazwiska i kompletnie zapomniałem że ktoś taki był, dopiero teraz mi przypomniałes. ciekawe jak teraz sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój syn na bank bedzie tak jeździł, kupie mu PW50 powiedzmy za 2000zł, jak bedzie miał 3 lata, a dalej to już samo pójdzie.

 

Osobiscie, bede sie staral nigdy nie zaszczepic w synku/corce zylki motocylkisty.

Ale co bedzie jak mi sie nie uda ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie, bede sie staral nigdy nie zaszczepic w synku/corce zylki motocylkisty.

Ale co bedzie jak mi sie nie uda ...

ale mi chodzi o jazde motocrossową a nie na szosie. a jakbym go zobaczył na chopperze to od razu pas by poszedł w ruch :buttrock:

a żonie nigdy w życiu nie pozwoliłbym wsiąść na scigacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Renia ciągle podpuszcza, jak nie tatuaże to dzieci, i to jeszcze najlepiej na motocyklach :mrgreen:

 

a tak serio, to miałem takiego plana, aby młodemy kupić coś na wiosnę, trochę się życie pop........., ale tam - jak coś trafię to nie będę się zastanawiał, on już jest zainfekowany :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niewiem ale to akurat mnie nie dziwi że łebonie jezdza! Na tor w rowniu przyjezdzaja całymi rodzinkami dosłownie i targają! :banghead:

Pierwsze starsi jezdza a potem mała przerwa i szkolenie takich baitli! :buttrock:

Ojciec stoji opserwuje i podpowiada "jak się to je"! :buttrock:

 

Jeden już (chyba 11lat) cwiczył cwiczył aż tą najmniejsza hope przeskoczył! :buttrock:

Uparty był bo mu to nic a nic nie wychodziło ale potem to taką radoche miał!!!! :)

 

Polecam w niedziele najlepiej podjechac do Rownia pod Zorami (jak macie możliwośc) i obejrzeć ten piknik rodzinny!

A co do wieku zaczynajacych ze sportem motocyklowym to łebonie juz od 6 lat zaczynają w klubie Rybki Rybnik swojich sił w mini speedweyu! :)

I naprawde ambicji im nie brakuje!

 

Super sprawa obejrzeć zawody z udziałem takich baitli! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...