Skocz do zawartości

quad - tak powiedzmy w okolicach 10 tys zł


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, lysy76 napisał:

Daleko nie mam, to live mogę zrobić.

ja mam 420 km ale w majówkę na ten rok planuje 😄

 

17 godzin temu, lysy76 napisał:

Pogonił tego kodiaka za jakieś 8 czy 9tysi

jak kupi sensownego kodiaka za 10 to ja mu nie bronię , wręcz polecam , ale może być ciężko i napewno bez kwita

no i wciąż nie wiemy czy koszty eksploatacji grają rolę czy wóda i dziwki dla każdego , bo kodiak w naprawach będzie sporo droższy od kymco.......

 

i powtarzam kymco to tajwan nie chińszczyzna

mxer 150 był swojego czasu najpopularniejszym quadem do różnych wypożyczalni quadów , różnych agroturystyk organizujących panieńskie , kawalerskie itp , bo ciężko bo było wywalić na bok i się nim nakryć , był słaby , tani i ciężki do rozjebania przez ludzi którzy to będą traktować jak śmiecia 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michoa napisał:

najpopularniejszym quadem do różnych wypożyczalni quadów , różnych agroturystyk organizujących panieńskie , kawalerskie

A tego bym zakazał w trybie nał.

Rycerze ortalionu wkurwiły służby w paru fajnych miejscówkach i można porównać to do wsadzenia patyka w domek szerszeni. Paździerz jeden z drugim nie kuma, że krucha równowaga wymagała zbalansowanych działań na rozleglejszy teren.😎

Drugi temat to prowadzenie eventów szlakami off, które nie były wyznaczone pod komercyjną działalność. Miały popularyzować region i są ewenementem na skalę krajową. Część właścicieli gruntów cofnęła zgody na użytkowanie. Kupa ogromnej pracy poszła na marne. W rozmowie z pomysłodawcą szlaków wyszły takie kwiatki jak rozjeżdżanie upraw, kradzież drewna, wycinka drzew, niszczenie infrastruktury, zostawianie syfu ogólnego, zapierdalanie szutrówką przez tereny zamieszkane i discopolo.

3 godziny temu, michoa napisał:

ja mam 420 km ale w majówkę na ten rok planuje

Dziwi mnie najazd w tym właśnie czasie. SL na każdej dojazdówce, roczny limit mandatów wyrobiony w 3 dni. Do tego tłok i ryzyko, że jakiś nieogar na pełnej k*rwie wycedzi w Ciebie wylatując z młodnika.🙂

 

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lysy76 napisał:

Rycerze ortalionu wkurwiły służby w paru fajnych miejscówkach i można porównać to do wsadzenia patyka w domek szerszeni. Paździerz jeden z drugim nie kuma, że krucha równowaga wymagała zbalansowanych działań na rozleglejszy teren.

być może u was u nas jak sobie gadam z gościem który jest leśniczym to on ma sporo odmienne zdanie 😄

mówi jedzie 4 typa na linhaiach 260 , widać że wypożyczalnia , ledwo siedzą disco polo z telefonu , jest próba ataku na młodnik , bo przecie mają quady to co będą jechać naokoło , on mówi oglądał to z monitoringu , pierwszy linhai złamał jedną choinkę i co ? zawisł na redlinie i pniaku  😄  mały prześwit maleńkie kółka , pomordowali się we 4 z browarami ledwo go wyciągnęli na drogę , szybka gadka , zawrócili zniknęli 😄

a pokazuje mi dzień następny , leci patrol , m113 amg z kompresorem pod maską , lift , simexy , a za  tym młodnikiem jest druga droga przez las , jak nie skrócisz drogi przez szkółkę , musisz kawał jechać aż trafisz skrzyżowanie dróg pożarowych , skręcił w szkółkę......

11 drzew połamanych 2 koleiny po 0.5m ( mokro ) .........po pijaczkach na chińszczyźnie było złamane jedno drzewo i skromny dołek .....

i mówi sam teraz powiedz kto robi więcej strat 😄  mówię no przecież to logiczne , ja nawet na bani nie odważyłbym się jechać przez tą szkółkę drzewną swoją seryjną fronterą , słaby piec , brak blokad mostów , liftu też nie mam a opony gówniane kończące się nadlewki pershinga , utknąłbym w połowie , nie mam wycigarki a ty byś przyjechał i wlepił mi mandat bo nie zostawiłbym auta w środku lasu a wyciągnąć byłoby ciężko

a mówi jakbyś miał mavericka turbo ? mówię no głupie pytanie 😄

więc mówi jak powiem że prawdziwi zajawkowicze robią więcej zniszczeń niż amatorka to przytakniesz ?  mówię no raczej 😄

i mówi pomijając fakt że mavericka turbo nie weźmiesz z wypożyczalni bo to kosztuje nie wiem 200k ?  tak samo patrola z amg więc jak ktoś tym jedzie to sprzęt jest jego , to cf moto 500 któych jest pełno utknie tam w połowie bezradne i wytłumaczę mu kasą czemu nie warto było wjeżdżać.........a mavericka , patrola z m113 to sobie niwą mogę ganiać 😄

3 godziny temu, lysy76 napisał:

Dziwi mnie najazd w tym właśnie czasie

tradycja , zajebisty klimat mega dużo ludzi i tłustego sprzętu

3 godziny temu, lysy76 napisał:

Do tego tłok i ryzyko, że jakiś nieogar na pełnej k*rwie wycedzi w Ciebie wylatując z młodnika.

no tak a jak pojedziesz kiedy nie ma ruchu i wydzwonisz w drzewo to będziesz leżał czekał aż umrzesz jak okaże się że zasięgu nie ma nie 😄 ?  przecież tam jeden jakiś już się zabił i była panika że zabronią jeździć , znicze stały , chyba na moto ? ja 2 razy widziałem tą górę w realu i jest niesamowita ale byłem bez offa ( przejazdem latem )  wybierać off wybieram się od 3 lat chyba i dojechać nie mogę 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba najbardziej chyba tłusta góra piachu i medialna w PL i nie znać ? no procho ryju 😄 , ttr też możesz wbić 😄

 ogólnie to jest tak

teoretycznie jazda tam jest nielegalna , to jest teren chyba lafarge a ta góra to odpad i ona jest jakby na końcu czynnej nie wiem piaskowni ?

praktycznie na jazdę po samej górze przymykają oko , natomiast polują po okolicznych lasach bo sporo ludzi leci tam na kołach sprzętami bez blach przez lasy i moczą dupę 😄

co roku na 1 maj odbywa tam się nieformalny nielegalny zlot , quady krosy , terenówki itp  ........zasadniczo to nie słyszałem żeby kogoś pogonili czy wdupili mandat za jazdę po samej górze ( ja się wybieram od 3 czy 4 lat i ciągle kładzie mnie brak sprawnego samochodu żeby zawieźć offa , w tym roku biorę chyba lawetę od szefa 😄 )  , natomiast masa ludzi moczy dupę na dojazdach , straż leśna wie że to jest co roku i wtedy w potrojonym składzie siedzą na kamerach albo patrolują pożarówki z zakazem wjazdu po lasach   ) 😄

strzelam że łysy jest tam bardziej obcykany więc jak bredzę to mnie sprostuje 😄 , ja to nigdy na 1 maj nie byłem , widziałem tą górę 2 razy w realu jak przejeżdżałem i zostawiłem auto przy lesie ( pod samą górę nie dojedziesz osobówką , piach i mega róznice wysokości ) i sobie tam łaziłem , nawet na szczyt z buta wlazłem i jest serio ogromna ..... 

rok temu podobno był taki numer że pały sobie stały przy zaparkowanych przy drodze samochodach , jak któryś bystry chciał crossem podjechać pod auto to go cap za jazdę po drodze publicznej 😄 

no pozatym biały bór słynie z fotoradarów i tutaj też zawsze sporo ludzi się nadzieje 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michoa napisał:

pod samą górę nie dojedziesz osobówką

Dojedziesz pod rozbiegówkę na stromą część, tam gdzie kolo wycedził w palmę. Płatne na rzecz LP😄

5 godzin temu, michoa napisał:

no tak a jak pojedziesz kiedy nie ma ruchu i wydzwonisz w drzewo to będziesz leżał czekał aż umrzesz jak okaże się że zasięgu nie ma

Weś... 3km w linii prostej od BB bez zasięgu?? Druga rzecz, że tam zawsze ktoś upala. Zwykle jeżdżę sam. Nie lubię tłoku i psów spuszczonych ze smyczy😎

5 godzin temu, michoa napisał:

leci patrol , m113 amg z kompresorem pod maską , lift , simexy ,

ale sprzęt jeszcze z nikogo nie zrobił świadomego użytkownika.

 

5 godzin temu, michoa napisał:

więc mówi jak powiem że prawdziwi zajawkowicze robią więcej zniszczeń niż amatorka to przytakniesz ? 

prawdziwy zajawkowicz nie będzie "nap**dalał przez młodnik". Znają zasady i będą chcieli wrócić, wiec im mniej śladów bytności tym prostsza sprawa z leśnymi. Bogate kutasiątka bez cienia refleksji.  I tyle. Żadne filmy tego nie zweryfikują. Dodatkowo zestawiając 300 kilowe kymco odbijające się od 5cm sosenki, z 3 tonowym patrolem  to chyba nie to samo?

 

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okolicy niestety podobnie. W lasach z miesiąca na miesiąc coraz więcej tablic zakazu ruchu ale i szlabanów: nawet jakbyś chciał i tak nie wjedziesz. Niedaleko mamy odkrywkę węgla brunatnego Boguszyce: zapomnij żeby choć się tam zbliżyć. Dronami latają cały czas - jak dorwą, 5 tyś kary ugodowej na miejscu albo sąd i min. 12cie. Polne drogi coraz częściej już ubite tłuczniem chociaż jakimś, pozostaje jedynie żwirownia: prywatna i z zakazami ale... na opuszczone wyrobisko przymykają oko na wjazd w zamian za "wzajemne zrozumienie" aby się nie wpier... na czynne. Też wszędzie pełno kamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...