Skocz do zawartości

Cbr 954rr co to za dźwięk


drgaorPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, drgaorPL napisał:

Panowie pomóżcie jak to wykręcić podgrzewałem i kluczem i obcegami na różne sposoby i ani drgnie 

 

Po pierwsze to tylko to okopciłeś a nie nagrzałeś, po drugie idziesz po najmniejszej liniii oporu a tu wypada zdemontować kolektor aby być bardziej operatywnym. Dobra żaba i porządny palnik albo naspawać nakrętkę (bo jest do czego) a wtedy i się nagrzeje i odkręcić.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę powtórnie:

W dniu 18.01.2022 o 20:09, grizzli napisał:

Tam jest z pewnością zwykły, prawy gwint. Znajdz kogoś, kto ma tiga i potrafi dobrze nim operować. Na wystającą część niech nakręci nakrętkę, zespawa ją ze szpilką, i jak straci czerwony kolor, spróbuje ją wykręcić. Masz wtedy dwa w jednym-wysoką temperaturę i napęd na klucz do odkręcenia. Powinna puścić, choć nie musi. Jeśli tą  metodą nie da rady, pozostaje odwiert. Podpowiem wtedy, w jaki sposób i jakimi wiertłami.

Po co kombinujesz, skoro dostajesz na tacy sprawdzone sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dospawania nakretki nagrzeje sie glownie sruba i aluminium dookola niej, a ze ma wiekszy wspoczynnik rozszerzalnosci niz stal to powinno puscic. Oczywisci zdjecie wydechu do tego jest konieczne. Do pokryw silnika zaden silicon tylko szczeliwo np Wurth do silnikow. Dobre oczyszczenie pokryw jest podstawa, szczeliwa nakladasz b.cienka warstwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, drgaorPL napisał:

Okej fajnie tylko nie mam nikogo w pobliżu z tigiem sam mam spawarke ale to na elektrode A taka nie będzie dlatego pytam czy za pomocą palnika i żaby powinna puścić ta śruba 

Poszukaj, to się opłaci. Jeśli nie wykręcisz w ten sposób, będziesz miał potężny problem z usunięciem tej szpilki. To ma być dobrze przyspawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie wymieniony napinacz rozrządu na nowy,łańcuch rozrządu również nowy, wyregulowane luzy zaworowe, wyczyszczony i nasączony filtr powietrza i tak dalej trochę dziwnie chodzi.
Wymieniłem również olej oraz filtr oleju na nowy nie zauważyłem żeby pobierała olej pali raczej normalnie co o tym sądzicie jest się czym przejmować niżej filmik dodam że już trochę na niej pojeździłem i mocy jej nie brakuje.

https://youtube.com/watch?v=lc9WQlISl20&feature=share

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...