Jump to content

Nowe moto - Bardzo Mały Wacek

Buber
 Share

Recommended Posts

Wiem, wiem, będzie zmiana na wiosnę 🙂 to mam opracowane. Choć wymiana z tą pompą wspomagania jest wybitnie upierdliwa w tym modelu. Ot, dobry pretekst do fajnego popołudnia w garażu 😄 

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

W dniu 1.12.2021 o 13:48, Tommo napisał:

Zależy do czego porównujesz .Ten klocek swoje waży. 230 kg? Mój S4RS ma 177 kg i tej samej śr. tarcze, tylko do tego monoblocki Brembo i radialną pompę.

Nie gra roli, takiego negatywnego przyspieszenia nie osiaga zadne moto!

K 1200 S wazy 248 kg. " R " moze byc lekko lzejszy, ale nie gra roli.

W dniu 1.12.2021 o 13:50, jonaszko napisał:

Musisz tylko pilnować pompy a raczej agregatu hamulców. Wymiana corocznie płynu, wręcz obowiązkowa. Chyba, że masz bez wspomagania?

Kosz sprzegla my wymieniony ? ( Z 1300 ? ) Generalnie to servo robi fajna robote, w modelu po liftingu juz serva nie zamontowano, efekt odczuciowy jest znacznie mniejszy a jednak mimo tego bez serva robi lepsza robote.

Buber, od 2007 juz sao niebo lepsze, ale nie gra roli, zawiecha i jazda prawie ta sama !

Pomysl w przyszlosci nad 1300 to juz wogole inna galaktyka.

🙂

Edited by ks-rider

19 minut temu, ks-rider napisał:

Buber, od 2007 juz sao niebo lepsze, ale nie gra roli, zawiecha i jazda prawie ta sama !

Pomysl w przyszlosci nad 1300 to juz wogole inna galaktyka.

🙂

Wiem, wiem. Plan jest taki żeby najbliższe 2-3 lata na tym pośmigać a potem zamienić na 1300. Tego wziąłem bo cena była atrakcyjna i moto pewne bo od kumpla. Czytałem o tych koszach, itd, póki działa nie będę mieszał. A działa. 

Ostatnio od fajrendów kupiłem crashpady, bo zwłaszcza z prawej, od razu leci na pokrywę sprzęgła.. nieładnie zaplanowane...

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.