Skocz do zawartości

Dodge Charger 5.7 HEMI


To_masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

łeee to nima czym jechać  tylko v10 twin turbo 😄

 

ciekawe kiedy w ameryce nadejdzie ten dzień zero że wprowadzą całkowity zakaz spaliniaków i kontenery pełne gruzu z v8 , viperów , hellcatów , ls3 przyjadą do Polski 😄  narazie ls3 na palecie z kompem to z 15k ? ( nienawidzę kupować silnika na palecie którego nie mogę odpalić , kot w worku ale nie chce wiedzieć ile kosztuje całe auto nawet rozbitek 😄  ) i cięzko o skrzynię manual więc raczej w mokrych snach go pozostawię , wsadziłby do omegi  albo rx8 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybrednych jest Dodge SRT Demon. 840 koni i 1048 Nm. Powinno wystarczyć.

A ten silnik V10  Vipera to konstrukcyjny archaizm. Był w pic-upach heavy duty i Fordzie Excursionie stosowany. Ale 8,2 litra w manuału musiało robić wrażenie. Jeździłbym.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś pisałem buda japońska silnik amerykański wtedy jest jak wóda i dziwki 😄 w amerykańskich silnikach piękna jest moc i niut płynąca z prostoty i pojemności  dzięki temu jest żywotność dźwięk i ogromny potencjał w tuningu 🙂 żeby zrobić 400km z 2jz trzeba turbo i wiadra kasy żeby zrobić 400km z ls3 wystarczy zmienić dolot wydech i mapa :D?  Natomiast amerykańskie bryki jako całokształt - nigdy w realu nie jechałem za kiera raz jako pasażer jakiegoś gejowatego Mustanga (v6 czyli gay :D) natomiast w forzie prowadzi to się tragicznie w drift ie ciężkie auto ciężki silnik a zero skrętu i w realu też wszyscy się ryja że najczęściej próba driftu mustangiem kończy się w rzece 😄 viper w forzie ma dramatycznie długie biegi i serię trzeba kopać żeby w ogóle wstał jak poloneza a to ma przecież 400kuca (ten najsłabszy)  natomiast silnik jest piękny 8l v10 ohv jak w polonezie 700 czy 800 koni to się z niego robi na pstryk (400 km z 8l to daje 50km z litra to przecież Astra f 1.6 jest bardziej wysilona :D)  i ten dźwięk (widziałem w realu i dotykałem nawet niestety nie dane mi było wsiąść i się przejechać 😞

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jesieni bujam się starym amerykańcem po okolicach i konkluzja jest taka, że jeszcze nie miałem samochodu, który miałby tyle irracjonalnych wad. W większości to duperele, które trochę irytują a najciekawsze w tym jest, że go uwielbiam 😋 Nie rozumiem tego do końca ale tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno walczyłeś z wielkim poświęceniem o niezaśmiecanie każdego tematu zbędnym spamem a teraz wybijasz się w skrajność ale w drugą stronę. 

To taka forma błazeństwa czy jeszcze coś innego?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qpa napisał:

auto ma nie mieć irracjonalnych wad! 

W przypadku fur amerykanskich to zacytuje klasyka

Mocium Panie, trudno bedzie 🤣

JA sie w zyciu troche amerykanami najezdzilem. Kiedys moiim marzeniem byl Pontiac Trans AM ( z filmu mistrz kierownicy ucieka ) itakiego chcialem miec. W Stanach bylo to pierwsze auto do jakiego wsiadlem ( oczywiscie w czarnym kolorze - na placu mielismy wszystkie kolory jakie tylko byly ( az 5 sztuk  🤣 ).   Wsiadlemi deplem a tu NIC ! 

Moj pasat w 1,6 diesel i mocy 52 KM zbieral sie lepiej ! 🤣

 

Kilka furek chodzilo faaaajnie ale te mialy pozmieniane silniki na wieksze.

 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo powiedz mi czemu w takim przypadku wszystko jest ok? A jak ktoś chce kupić starszy motocykl to jest be? Jak ktoś chce pogadać o klasykach to piszesz o neoklasykach? Jak jest temat motocykli PRL to piszesz rzeczy wyssane z palca? Ja właśnie tak odbieram te Twoje posty jak Ty teraz moje, mam nadzieje że na przykładzie zrozumiesz 🙂

 

Ale ja KS to dokładnie rozumiem, chciałbym żeby Tommo też zrozumiał że każdy ma swojego bzika i nie warto wszystkim tłumaczyć jaka droga jest najlepsza na świecie 😄

Edytowane przez qpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ..... miałem kiedyś Grand Cherokee, podnieśiony, gumy 32” BF Goodrich, szedl jak dziki ...... nic go nie potrafilo zniszczyc, nawet jak go utopilem to po plukaniu silnika i wysuszeniu latał dalej i nic .....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Kurde ..... miałem kiedyś Grand Cherokee, podnieśiony, gumy 32” BF Goodrich, szedl jak dziki ...... nic go nie potrafilo zniszczyc, nawet jak go utopilem to po plukaniu silnika i wysuszeniu latał dalej i nic .....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cherokee to auto, które czekało aż odwrócisz wzrok z drogi zwłaszcza te wyciagnięte wyzej an większych gumach.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, qpa napisał:

Tommo powiedz mi czemu w takim przypadku wszystko jest ok? A jak ktoś chce kupić starszy motocykl to jest be? Jak ktoś chce pogadać o klasykach to piszesz o neoklasykach? Jak jest temat motocykli PRL to piszesz rzeczy wyssane z palca? Ja właśnie tak odbieram te Twoje posty jak Ty teraz moje, mam nadzieje że na przykładzie zrozumiesz 🙂

 

Ale ja KS to dokładnie rozumiem, chciałbym żeby Tommo też zrozumiał że każdy ma swojego bzika i nie warto wszystkim tłumaczyć jaka droga jest najlepsza na świecie 😄

O masz drugi Kiler. Będzie mi wciskał coś czego nigdy nie napisałem. Poza tym nie rozróżniasz opinii od zwykłego przywalania się.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...