Skocz do zawartości

Jaki pierwszy motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, po prawdzie, "gimbaza" to nie tylko "jeżdżenie po to, aby poderwać dziewczyny". To określenie na ogólnie słabą kondycję umysłową dzisiejszych nastolatków. I lenistwo...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ks-rider napisał:

Zapomniales dodac, ze papiery maja byc na 125 ccm

🤣

 

Hoppsey,

ledwo wszedles na forum i juz sobie swoja rozczeniowoscia nagrabiles

 

a podobno Twoja generacja jest zayebysta w szukaniu i reszarzach, wiec zadaj sobie troche trudu, bo raczej po tym wejsciu niktCi na srebrnej tacy juz nie poda

 

🙂

Przyszedłem się tylko dopytać, by mógł doradzić ktoś doświadczony... Ciężko zrozumieć?

 

4 minuty temu, cezsek napisał:

Tak, po prawdzie, "gimbaza" to nie tylko "jeżdżenie po to, aby poderwać dziewczyny". To określenie na ogólnie słabą kondycję umysłową dzisiejszych nastolatków. I lenistwo...

Dobra, to teraz wy narzekacie że są osoby nic nie chcą robić, a czemu mają robić jak każdy praktycznie ich spławia z takiego wieku jak wy? Podobno "książki nie ocenia się po okładce" a na tym forum jednak tak. 

Nie znacie mnie, a piszecie że jak chce to mam od rodziców, fakt bo już nie może nastolatek pójść dorobić na truskawkach lub pomagać przy innych robotach, bo w dzisiejszych czasach to nie możliwe. Narzekacie na dzisiejszą młodzież, a sami do tego doprowadziliście, mam takie szczęście że się jeszcze wychowałem w normalnej rodzinie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, heppsey napisał:

Przyszedłem się tylko dopytać, by mógł doradzić ktoś doświadczony... Ciężko zrozumieć?

Nie znacie mnie, a piszecie że jak chce to mam od rodziców, fakt bo już nie może nastolatek pójść dorobić na truskawkach lub pomagać przy innych robotach, bo w dzisiejszych czasach to nie możliwe. Narzekacie na dzisiejszą młodzież, a sami do tego doprowadziliście, mam takie szczęście że się jeszcze wychowałem w normalnej rodzinie ;d

Pytanie tylko w jaki sposob to robisz - dopytujesz sie.

Mysle, ze nikt z wypowiadajacych sie w tym temacie nie bedzie mial ani zamiaru, ani ochoty cie poznac, bo dales juz popis. Pamietaj, ze jest jeszcze cos takiego jak czytanie miedzy wierszami i tu rowniez nie blysnales. 

Rodzice niestety nie nauczyli cie, ze pokorne ciele, dwie matki ssie.

Lec wiec dalej przebojowo,  rozczeniowo. ciekawe jak daleko zajedziesz, mnie na szczescie to nie interesuje.

 

 

13 minut temu, cezsek napisał:

O widzisz!

Najlepiej napyskować i się obrazić.

I przy okazji innych też.

Czesiu, a TY przypadkiem za duzo nie wymagasz ?  🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ks-rider napisał:

 

Pytanie tylko w jaki sposob to robisz - dopytujesz sie.

Mysle, ze nikt z wypowiadajacych sie w tym temacie nie bedzie mial ani zamiaru, ani ochoty cie poznac, bo dales juz popis. Pamietaj, ze jest jeszcze cos takiego jak czytanie miedzy wierszami i tu rowniez nie blysnales. 

🙂

Nigdzie nie napisałem, że chce kogoś tu poznać, przyszedłem się tylko dopytać. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź te 3 tysia. Zapisz się na kurs.

Zostaje jakieś 1500.

Kup sobie szmatki do jazdy.

Zostaje -200.

Idź na truskawki, warzywa czy co tam rolnik w okolicy uprawia.

Oddaj długi.

Zacznij monitorować ogłoszenia lokalne, po trupa nie jeździ się dalej niż 25km od komina- inaczej strata czasu i ciężko zarobionej kasy.

W międzyczasie dorabiaj, zbieraj fundusze.

Wypatrzyłeś trupa- kupiłeś.

Zaczynasz przygodę z motocyklizmem.

Czas na remont. Nauczysz się mechaniki i posługiwania narzędziami i serwisówkami.

Cały czas dorabiasz, zbierasz fundusze.

Oddajesz długi.

Kupujesz na oeliksie badziole  zlotowe na dżinsową kamizelkę.

Teraz już możesz snuć opowieści zlotowe.

Braki w wiedzy i znajomości obyczajów wyrównujesz na oglądaniu SOA , Mayansów i wrzucaniu krzywych tekstów.

Nie musisz się bać. Jadąc komuś w internecie i unikając spędów marne szanse, że wyłapiesz.

Zapisujesz się do szeregu grup na fejsie, for tematycznych i zakładasz vloga podróżniczego.

Fakt, nie byłeś nigdzie ale to w niczym nie przeszkadza, by dzielić się swoją wiedzą i opisywać podróże z  gugleviu.

 

Ale możesz też inaczej...

Czytać i robić swoje.

 

 

 

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, heppsey napisał:

Witam, jako iż za 3 miesiące kończę 16 lat, postanowiłem zrobić prawo jazdy kategorii A1 i pytanie brzmi: Jaki polecacie pierwszy motocykl do około 3 tysięcy? 🙂

Jak śmiesz odzywać się na forum i zadawać pytania?

15 godzin temu, heppsey napisał:

Za wszystkie opinię i propozycję dziękuję,

Jak śmiesz dziękować?

15 godzin temu, heppsey napisał:

miłego dnia!

Jak śmiesz życzyć miłego dnia?

 

Okropny z Ciebie człowiek, okropny. Brak kultury. Gimbaza jak nic.

  • Haha :) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, heppsey said:

Podobno "książki nie ocenia się po okładce" a na tym forum jednak tak. 

 

absolutnie nie: za to człowieka oceniamy po tym, jak się zachowuje i jakie podejmuje działania. na forum, bo nie znamy Cię osobiście. ab ovo: netykieta zaleca w pierwszej kolejności w nowym miejscu w sieci poczytać dyskutowane tematy i poszukać odpowiedzi na swoje pytania - ponieważ większość typowych ma gotowe, w poprzednich wątkach. zrobiłeś to? nie. zamiast tego na żarty z Twojego lenistwa zaczynasz burczenie na złe przyjęcie i poszczekiwanie na porady, które Ci się nie podobają - bo nikt nie ma ochoty za Ciebie odwalać roboty z szukaniem. innymi słowy - zaprezentowałeś się jak typowy roszczeniowy i leniwy przedstawiciel obecnej młodzieży

a propos: skorzystałeś z wyszukiwarki, choćby już po tym "wejściu smoka"? nie widać, gdyby były jakieś wątpliwości. jest multum identycznych zapytań, na które przez lata forumowicze pisali odpowiedzi - przegląd pewnie od czasów, jak nosiłeś pieluchę. nie tylko o samych motocyklach, ale też o całej otoczce: ciuchach, mechanikach, kosztach utrzymania. o robieniu prawa jazdy. skorzystaj, jeśli nadal będziesz miał pytania - dopisz do najlepiej pasującego wątku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, heppsey napisał:

fakt bo już nie może nastolatek pójść dorobić na truskawkach lub pomagać przy innych robotach, bo w dzisiejszych czasach to nie możliwe.

nie no jasne . Przecież niemożliwe jest wsiąść na rower i przejechać kilka km . Jeszcze mniej możliwe przejechać na przysłowiowe truskawki autobusem czy pociągiem 🤣

Co jest w tych "dzisiejszych czasach" takie niemożliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz mu spokój stare Ramole ,to że chce jeździć  a nie kupować następne playstacion ,to w dzisiejszych czasach dużo. . Nie przejmuj się Heppsey tymi docinkami ,to już starcza stetryczałość. Cieszę się ,że chcesz jeździć. Zasada jest prosta nie wsiadaj od razu na Hayabuzę bo cię za chwilę nie będzie...... zacznij spokojnie . Od 125 cm wybór jest spory ok 5 tys kupisz coś do jazdy ,ale i do roboty to dobrze bo się czegoś nauczysz. Sam jeżdzę motrem za 8 tys i laski pieją jak ich Heleną przewożę.Ostatnio mi jesdna powiedziała niech się Hayka schowa i że jestem podobny do jednego aktora........ a ja do jakiego?..... a ona do tego z Trasportera .... buahabauabahauabahauab. nie dawaj się i do przodu tez kiedyś miałem 16 lat Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Leśnik5 napisał:

...i że jestem podobny do jednego aktora........ a ja do jakiego?..... a ona do tego z Trasportera .... buahabauabahauabahauab.

Aż będę musiał obejrzeć po raz kolejny...

 

...to musiał być jakiś epizod... 🙂

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Leśnik5 napisał:

.... Od 125 cm wybór jest spory ok 5 tys kupisz coś do jazdy ,ale i do roboty to dobrze bo się czegoś nauczysz. Sam jeżdzę motrem za 8 tys i laski pieją jak ich Heleną przewożę.Ostatnio mi jesdna powiedziała niech się Hayka schowa i że jestem podobny do jednego aktora........ a ja do jakiego?..... a ona do tego z Trasportera .... buahabauabahauabahauab. nie dawaj się i do przodu tez kiedyś miałem 16 lat Powodzenia

 

Pmijam, ze to tylko 2000 ponad budget, no ale staruszkowie moga dolozyc 🤣

 

Lesnik, mo jedna jak mielem 40 - tke powiedziala, ze jestem podobmy do Bruce Willis'a wiec owego wieczoru Bruce Willys ja dymal ! 🤣

 

🙂 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...