Jump to content

Recommended Posts

Jak to wygląda w tym roku?

Chodzą słuchy, że mają być 4 rundy w Poznaniu i jedna runda zagraniczna przez zmianę organizatora i dzikie akcje z cenami w Alpe Adria.
Ktoś wie coś więcej?

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Supertwin - można by powiedzieć wkońcu... Wyścigi w Czechach to aż chce się oglądać, fajne mają ludzie pomysły na tą klasę. U nas jestem ciekaw jak to się rozwinie. Obserwuję temat 🙂

2 godziny temu, konrad1f napisał:

z ciekawych informacji - są jakieś przymiarki do nowej klasy PP - Supertwin (motocykle dwucylindrowe do 650ccm) - fajny temat jeśli chodzi o amatorskie ściganie

Z tego co ja czytałem na grupie pucharowej, to już raczej nie przymiarki a pewniak. Ma jechać co najmniej 7 zawodników a wyścigi mają jechać z klasą sport 600. Plusem jest tani sprzęt, który podobno gotowy i na wypasie można kupić w Czechach za około 15.000 PLN

Pozdr.

F.

te z czech raczej nie będą kwalifikowały się w pierwszych dwóch latach ponieważ konkretny "tuning" ma być na razie zabroniony (a sprzęty czeskie są zazwyczaj już grzebnięte)

3 minuty temu, konrad1f napisał:

te z czech raczej nie będą kwalifikowały się w pierwszych dwóch latach ponieważ konkretny "tuning" ma być na razie zabroniony (a sprzęty czeskie są zazwyczaj już grzebnięte)

Nie takie rzeczy przechodziły. Gixx 750 jechał w rookie600 i nikt finalnie nie oprotestował.

Nawet jeśli, to  regulamin powinien być szybko pokazany, ale taki koń powinien być tani w budowie.

pozdr.

F.

Osobiście to nie jestem zwolennikiem powstawania nieskończonej liczby klas żeby w każdej jechało po 5 osób, a tym bardziej puszczania łączonych wyścigów.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki