Skocz do zawartości

CBR 600RR ; ABS ; ideał i rodzynek na skalę kraju


kylunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Na sprzedaż CBR 600RR z 2011 roku z systemem C-ABS.
Śmiem twierdzić, że jest to najlepsza i najbardziej zadbana Cebra w Polsce, ze mną przez 4 lata co świadczy o idealnym stanie – nikt chyba, nie narażałby swojego zdrowia i portfela jazdą „truchłem” przez tak długi okres.
Wszystko serwisowane na bieżąco – brak jakiegokolwiek wkładu nowego właściciela, jeżdżony tylko na Motulu 300V. Co do dodatków robiących z niej agresywnie wyglądającą i przyciągającą wzrok każdego pannę:

1) Czarna szybka MRA,
2) Czarne łamane klamki
3) Czarne kierunki LED + rezystor oryginalny HONDA
4) Karbonowy wydech Youshimura RS-5 (3000 PLN !)
5) Oryginalny STOMPGRIP
6) Oryginalny tank PAD HONDA HRC
7) Filtr powietrza K&N regularnie czyszczony i nawilżany
8) Mocowanie tablicy + światło STOP RIZOMA

Moto jest naprawdę w stanie kolekcjonerskim, z symbolicznym przebiegiem 16,5 tyś. (w ciągłym użytkowaniu, więc rośnie). Kilka słów o stanie technicznym:

1) Jeżdżona tylko na PB98, rozgrzewana przed wchodzeniem na wyższe obroty,
2) Łańcuch smarowany książkowo co 800km, bądź przy jakimkolwiek kontakcie z wodą,
3) Olej wymieniany co 4-5 kkm (Motul 300V 10W40) ; brak jakiegokolwiek dolewania oleju pomiędzy wymianami,
4) Opony Pirelli Rosso Corsa w stanie idealnym (nigdy nie palona),
5) Niekatowana torem, nigdy nie jeżdżona na kole czy hamowania wheelie (po prostu nie umiem tego robić),
6) Tarcze jak i klocki w stanie bdb – klocki z tyłu wymieniane w zeszłym roku na Carbone Lorraine,
7) Po wymianie wszystkich płynów eksploatacyjnych (chłodzący i hamulcowy),
8) 2 kluczyki,
9) Idealny akumulator YUASA,
10) Trzymana w suchym i ciepłym garażu,
11) Jeżdżona przez osobę świadomą i w miarę doświadczoną,
12) Hamowana - wydmuchała zdrową serię (do wglądu wykresy z hamowni).

Nie mam żadnego ciśnienia na sprzedaż, bo na sprzęcie jeżdżę całe lato (w suche dni), więc proszę o poważne oferty. Jazda próbna TYLKO po wyłożeniu całości gotówki.

Możliwość sprawdzenia w jakimkolwiek serwisie na koszt sprawdzającego, który przy ściąganiu owiewek odpowiada finansowo za ich ewentualne połamanie i prawidłowe spasowanie.

Nie mam nic do ukrycia i chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Mogę rozważyć zamianę z dopłatą na Kawasaki Z1000 SX po 2017 roku (robię się stary 1f642.png :)). Zamiana tylko na sprzęt idealny, bez jakiejkolwiek skazy (dbam o zdrowie).
Kontakt: 506 525 931.

Cena: 23500 PLN

post-78370-0-28943400-1534253285_thumb.jpg

post-78370-0-78204000-1534253298_thumb.jpg

post-78370-0-51362300-1534253315_thumb.jpg

post-78370-0-09663100-1534331465_thumb.jpg

Edytowane przez kylunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było jak w lato złapał deszcz? ;-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powinien chyba mieć srebrny wahacz jak pisze Limo.

Poza tym powinien mieć chyba zaciski w kolorze lag, czyli albo czarne lagi i czarne zaciski albo takie złotawe lagi i złotawe zaciski.

Czy naklejka na boczkach powinna mieć czerwone literki/cyferki? Raczej nie, czyli pewnie malowany.

Oj to jednak może nie być taka igiełka...

Fakt, że z tego co wiem w niektórych krajach rok pierwszej rejestracji uważa się, za rok produkcji, ale tutaj i tak nie pasuje jedno do drugiego.

Reasumując -myślę, że znajdzie się w PL bardziej rodzynek na skalę kraju, chyba że to taki inny rodzynek....

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powinien chyba mieć srebrny wahacz jak pisze Limo.

Poza tym powinien mieć chyba zaciski w kolorze lag, czyli albo czarne lagi i czarne zaciski albo takie złotawe lagi i złotawe zaciski.

Czy naklejka na boczkach powinna mieć czerwone literki/cyferki? Raczej nie, czyli pewnie malowany.

Oj to jednak może nie być taka igiełka...

Fakt, że z tego co wiem w niektórych krajach rok pierwszej rejestracji uważa się, za rok produkcji, ale tutaj i tak nie pasuje jedno do drugiego.

Reasumując -myślę, że znajdzie się w PL bardziej rodzynek na skalę kraju, chyba że to taki inny rodzynek....

 

Pozdr.

F.

 

Tak jak pisze "Filipr" 2011 jest to rok rejestracji w Szwajcarii, gdze jest uważany za rok produkcji. Po VIN 2010 i jak najbardziej super stan w oryginalnym kolorze z czarnym wahaczem :)

Zresztą jak chcecie kupić to zapraszam na sprawdzanie wszystkiego i wszędzie, a jak nie to chętnie odpowiem na każde pytanie, ale proszę nie szkalować sprzęta bez oglądania

 

Odpowiadając na zadane pytania:

 

1) Jak łapał deszcz to był myty i smarowany, ale deszczu staram się unikać :)

 

2) Co do zacisków to ciekawe, ale wyjaśnić nie umiem - takie były jak kupiłem 4 lata temu.

 

Dzięki z góry.

Edytowane przez kylunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...