Skocz do zawartości

Przebiegi na motocyklu a doświadczenie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A może rozwiniesz?

Chociaż, czekaj - to się opiera o popychacz tłoczka, więc cały czas powinno być bliżej.

 

No cóż, głębokość wciśnięcia klamki zmienia się dlatego że rzeczona klamka jest bliżej lub dalej od manetki ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No cóż, głębokość wciśnięcia klamki zmienia się dlatego że rzeczona klamka jest bliżej lub dalej od manetki ;)

Masz Panie słuszność. Myślałem o mechaniźmie ze stałym ogranicznikiem. Ale tu tak to nie działa :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Właśnie dzisiaj zakończyłam przygodę z motocyklami. Wracaliśmy z mężem z tygodniowego wyjazdu motocyklowego i uległ on wypadkowi. Jechałam za nim i wszystko widziałam i choć ja traumy żadnej nie mam, wiem kto jaki błąd popełnił i wiem, że ja jeżdżę bezpiecznie to nie chcę widzieć motocykli w naszym domu.

Chętnie odsprzedam swój bezwypadkowy gdyby ktoś coś, pieniądze się teraz przydadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na A2 mąż nie zdążył się wcisnąć na zwężeniu drogi przed tira i mial wybór albo walic w tira albo skosić metalowe słupy ze znakami na remontowanym odcinku drogi, ja hamowalam za nim i też wjechałam na tą drogę ale zatrzymałam sie normalnie bez wywrotki a mąż ściął słupem lagi, koło zaczęło fikać i jak na rodeo motocykl go zrzucił. Prędkość nie była duża ale jak widać tragiczna w skutkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zakończyłam przygodę z motocyklami. Wracaliśmy z mężem z tygodniowego wyjazdu motocyklowego i uległ on wypadkowi. Jechałam za nim i wszystko widziałam i choć ja traumy żadnej nie mam, wiem kto jaki błąd popełnił i wiem, że ja jeżdżę bezpiecznie to nie chcę widzieć motocykli w naszym domu.

Chętnie odsprzedam swój bezwypadkowy gdyby ktoś coś, pieniądze się teraz przydadzą

Współczuję. Szkoda że tak się to potoczyło. Może za jakiś czas na chłodno zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ciężkim stanie, najbliższe dni zadecyduj. Błąd zrobił ewidentnie, bo to były moje ostatnie słowa do niego ale to już nie ma znaczenia. W każdym razie jak ktoś szuka tanio dobrych akcesoriów motocyklowych damskich dla partnerki to też się ich chętnie wyzbędę. Mam na myśli spodnie, kurtkę, rękawice, buty. Wszystko dobrej jakości

 

Łysy nie ma opcji, nie zniosę drugi raz takiego stresu

Edytowane przez Poczatkujaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na A2 mąż nie zdążył się wcisnąć na zwężeniu drogi przed tira i mial wybór albo walic w tira albo skosić metalowe słupy ze znakami na remontowanym odcinku drogi, ja hamowalam za nim i też wjechałam na tą drogę ale zatrzymałam sie normalnie bez wywrotki a mąż ściął słupem lagi, koło zaczęło fikać i jak na rodeo motocykl go zrzucił. Prędkość nie była duża ale jak widać tragiczna w skutkach

 

Pocztatkujaca

 

Kuswa, niby doswiadczony ale odpuscic jakos nie potrafil !

 

Powodzenia zycze.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...