Skocz do zawartości

Nowy KTM Duke-film


Rekomendowane odpowiedzi

Macie film reklamowy nowego Duka

http://www.990superduke.com/media/impressi...id/01_filme.wmv

Jak dla mnie bobma,ale nasowa mi sie pytanie,czy to jeszcze mozna nazwac supermoto??Ja bym to okreslil jako polaczenie supermoto z Streetfighterem.Wie ktos mzoe ile takie cos wazy???

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem duke'a parę razy na żywo (rocznik 2001 czy 2002)

ale to był chyba 640 (ten z takimi dwoma reflektorami ułożonymi nad sobą)

 

to jest najpiękniejszy motocykl jaki widziałem :!:

 

z KTM-ów jeszcze jest Adventure 950 bardzo ładny (i duży, "potężny" wygląd, robi wrażenie na żywo)

w ogóle wszystkie KTMy są piękne :lol:

ale te dwa to ... (mniam ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i idea Supermoto odeszła w niepamięć. Toż to z supermoto ma tyle wspólnego co R1 z turystyką. Ja jednak wole poprzednie roczniki, znam gościa który szaleje na takim modelu i naprawde moto robi ogromne wrażenie kiedy jedzie na jednym kole, nieważne czy przednim czy tylnym. No cóż idzie nowe ale czy lepsze to juz kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ilistracja muzyczna i migawki walki, nie wspominając o warunkach w jakich się porusza, że to nie jest supermoto, tylko fabryczny STREETFIGHTER!

 

Pozdro

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie! To maszyna ktora jest kierowana do zupelnie innego segmentu!

To ma byc jak na moj gust raczej konkurencja dla np. MV AUGUSTA BRUTALE S czy chocby

Monsterka Ducati czy Horneta itp.. Przeciez to nie jest nastepca obecnego DUKE II, tylko

zupelnie nowy model w ofercie KTMa! Jak dla mnie jest calkiem czadowy, jezeli faktycznie

bedzie taki jak ten filmik reklamowy, ktory poprostu wymiata, to bedzie fajny sprzet.

 

 

widziałem duke'a parę razy na żywo (rocznik 2001 czy 2002)  

ale to był chyba 640 (ten z takimi dwoma reflektorami ułożonymi nad sobą)  

to jest najpiękniejszy motocykl jaki widziałem  

 

To fakt, motocykl dosyc ciekawy, bardzo ladny i dopracowany w szczegolach.

Jednak jego przydatnosc i uzytecznosc jest rzeklbym dyskusyjna.. okreslibym go jako idealny motocykl dla kogos kto zapieprza przez caly dzien po miescie, a wieczorem chce troche poszalec i pojezdzic na przednim , tylnim :lol: Poreczne to to jest jak rower, wysokie wiec latwo sie przeciskac miedzy autami, do tego waskie. Jednak osobiscie wolalbym np. LC4 supermoto,bo przynajmniej przy przewrotce mniejsze straty. Ale w sumie to nie o tym miala byc mowa ;-) Wiec zapodaje kilka moich foteczek DUKE II...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe???  ja swojego bandziorka juz 2 dzien nie slysze  

ja husqvarny już nie słysze od poprzedniego piątku ;) ale jutro albo pojutrze to sie zmieni ;)

a duke II to jakas pomyłka. poprzednia wersja przynajmniej przypominala supermoto ale to mozna nazwac tylko streetem. to tak jakby ducati zaczeło produkowac choppery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...