Skocz do zawartości

ZX9r - zgasła podczas jazdy


TyLuH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie,

 

wczoraj leciałem kawką i zaczęła dziwnie pracować - myślałem, że zupa się kończy, przerzuciłem na rezerwę i bez zmian.

Wiedziałem, ze jest coś nie tak wiec rozbujałem ją tyle co mogłem (stopniowo i delikatnie) ale zakres obrotów robił się coraz mniejszy i dokulałem się do najbliższego miejsca parkingowego. Wtedy zaczęła się już dławić na biegu jałowym "ja mu w gaz, a on zgasł" Bak się nie zapowietrza.

Od czego zacząć diagnozę według Was?

Z góry dziękówa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. W weekend przysiade nad tematem. Zupa lana normalna 95 - pare razy lata wstecz dwalem jej czasem 98 zeby poczula co to zycia, ale na palcach u jednej reki bym policzyl - z ciekowsci, moze miec wplyw negatywny?

Ja będąc w podróży też chciałem dać lepszy oddech garom i dostałem garść metalowego pyłu z dystrybutora.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a kranik na rezerwie podaje paliwo? Jak go paproch przytkał ...

Tego nie wiem, nie sprawdzałem - dam znać jaki efekt w weekend/po weekendzie, jeżeli uda mi się coś zdziałać. Warunki będą spartańskie - ruchliwe skrzyżowanie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano rozkrece ja na nowo i zbadam iskre, przy okazji przelece bezpieczniki. Kojarzy ktos z Was gdzie znajde pudelko z bezpiecznikami? Zx9r 2000 w sieci roznie pisza.

 

Sprawdzone bezpieczniki, iskra jest, paliwo dochodzi, pompa paliwowa kreci i rzyga paliwem na listwe. Dalsze pomysly?

Edytowane przez TyLuH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...