Skocz do zawartości

Substytut MZ 250


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy chciałby po niemal 15 latach przerwy wrócić na motocykl. Wcześniej jeździł motocyklami typu MZ Trophy, Mz 250, Cz 350.

Obecnie chciałby posiadać motocykl o nieco lepszych osiagach, wygodnych siedzeniach i niewielkiej masie, pozbawiony wad wcześniej wymienionych motocykli. Żadne 600ccm i 500ccm bo według niego są one za ciężkie i niezbyt poręczne oraz mają za mocny silnik do jego rekreacyjnej jazdy.

Jaki nowy motocykl polecacie? Z tego co wiem Bmw G310R, Yamaha Mt 03 oraz Ktm Duke 390 spełnia te kryteria. Czy jakieś jeszcze markowe konstrukcje? Znajomy ma ponad 185 wzrostu i ponad 90kg wagi.

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych motocykli to nie jest enduro

to są motocykle które tylko tak wyglądają (cos jak samochód SUV z napędem na jedną oś :biggrin: )

za to są baaardzo wygodne zwłaszcza dla wysokich ludzi

 

ps też nie wiedziałem że są takie małe pojemności sroma i versysa :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jakiś MAREK produkuje motocykle,

ale rozumiem podejście bo w stadnince Rometa też mam, obok Aprilii i Yamahy

 

 

http://www.zongshen.eu/o-firmie-zongshen/

Zacytuję:

 

 

Spoza branży ogrodniczej klientami firmy Zongshen są między innymi właściciele takich marek jak: Piaggio, Selva, Harley Davidson, Barbieri, BMW.

 

Edytowane przez wiciu_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawracanie tylko uświadomienie. To nie ja i Ty (z dużej litery) decydujemy co chcemy kupić, tylko

pazerni szefowie koncernów poprzez umiejscowienie produkcji w odpowiednim miejscu świata.

Mam Dacię, która to marka jest w 30% sprzedawana jako Dacia, a reszta to Renault i Łada.

Mi to nie przeszkadza. Nie ma już marki IBM bo sprzedała wszystko Lenowo.

Mamy jeździć i cieszyć się życiem możliwie opłacalnie dla naszych kieszeni więc zamiast "markowego" BMW za

30tys.

proponuję porównywalnego Rometa za 14 tys.

 

A jeśli kogoś uraziłem swoim podejściem to PRZEPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...