Skocz do zawartości

motocykle enduro z USA


kumpel kalamitki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może macie jakieś sprawdzone strony www, portale ogłoszeniowe z USA gdzie użytkownicy (nie zawodnicy) sprzedają motocykle. Może niekoniecznie specjalizowane, że tylko enduro :), ale generalnie sensowne ogłoszenia. Gdzie w ogóle tego szukać ?

Znajomy ma zamiar wracać z USA na stałe do Polanda to była by szansa na mienie przesiedleńcze zwieść np. Kawasaki.KLX 400R

Może na forum jest ktoś kto się tym trudni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po amatorze totalny potrzebuje, aby był w ładnym stanie, a nie taki co przerzucił tylną oponą 100 wywrotek piasku.

Czyli nie poobdzierany nie z powycieranymi deklami i ramą. U nas o taki bardzo ciężko poza salonem

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, motocykl po zawodniku zwykle jest uzytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem to raz, a dwa, ze jest robione wszystko na czas i profesjonalnie, a nie serwisowany przez sasiada kazia dwie przecznice dalej, zeby bylo taniej.

Oni dostaja motocykle co sezon lub 2, przy pelnym serwisie ze str sponsorow, wiec tam malizny raczej nie poczujesz :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, motocykl po zawodniku zwykle jest uzytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem...

Właśnie właśnie, a mi potrzeby kupić taki co to kupił go podobny gościu do mnie i jeździł po lesie 3 razy do roku.

Kawa KLX 400R o którym się naczytałem i by mi podchodził jest praktycznie nie do kupienia w Polsce jako używany w ładnym stanie. Niemniej nie musi być ta Kawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie nie usrywalam na tym konkretnym modelu piszac o zawodnikach, ale skoro gl.jego poszukujesz to masz TU:

 

https://www.smartcycleguide.com/motorcycles-for-sale/kawasaki-klx400



650 ?

 

https://www.cycletrader.com/listing/1995-Kawasaki-KLX+650-5000132199/?ZMC=Oodle&BAC-Oodle

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, dzięki, coś tam do polukania na tej stronce jest, ale jakoś nie tanio jak na Amerykę przystało ;)

Nie nie 650 by mnie rozjechała :) 35-50 KM spoko wystarczy w takim lekkim rowerku

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja Ci już dałem wcześniej rozwiązanie problemu... myslisz , że będzie taniej sprowadzić porządnego enduraka z USA... koszty sprowadzenia takiego sprzętu sa prawie identyczne ( niemałe), dla 10 letniego mało używanego enduro, jak i dla 3-4 letniego H-D.Wiem, bo sam przerabiałem, motocykl warty 2000$ ( ok. 6000 zł wtedy), a wyniósł mnie 16000 zł, czyli samych kosztów nadleciało 10 tys zł.

Szukaj motocykla z PL, nawet jak zapłacisz 1, 2 tys drożej, ale uważnie przeglądaj zdjęcia, najlepiej jak motocykl stoi w oryginalnym wyposażeniu i oryginalnym kolorze, oraz na trawniku, a w tle gdzieś będzie duży Suv, lub terenówka wypucowana i na szosowych kołach... wiadomo, własciciel raz ( no może kilka razy) się przejechał, myślał, że będzie skakać w powietrzu, a tu było jedno buuuuum, noga może złamana, lub przynajmniej porządnie się poobijał i dlatego sprzedaje....bo ledwo duuu... ę za sobą ciąga... to są częste przypadki- tak mój kolega zakupił DRZ-ta 400, sprzęt praktycznie nówka, co z tego, że 2 tys. więcej kosztował, ale za to porządnie utrzymany. A mój brat, przekonał się osobiście dlaczego nie warto brać motocykla "po zawodniku" jak po roku exploatacji i właściwej obsługi wybuchł mu silnik KTM-a. Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz racje, bo kupowanie na odległość to chyba niewykonalne :). Mam tam w USA kogoś kto moto odbierze, zapłać i i nada do kraju i tylko tyle bo sie człowiek nie zna na motocyklach, a ceny to widzę okrutny rozrzut mają :)

Szukam czegoś naprawdę ładnego, utrzymanego na tip top. Pośpiechu nie ma. Czegoś to słowo kluczowe, bo musi być nie jakiś konkret model oby zdrowy nie poniszczony, bo to moto do jeżdżenia przez las po bułki do sklepu i na działkę po marchewki ma być. No i słowo ładny, bo ma oko cieszyć jak wejdę do garażu ;)

Wynalazłem taką Huskę TE 511. Cenka wywoławcza ciut za droga o jakieś 2 tys na moje możliwości, ale nie mówię nie. Może warto ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6942763155#thumb/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ja chyba zdjeli. A jak Huska to jest sm 570R po forumowiczu, wsadzisz se kostke i prosze bardzo :)



PS. Jak szukasz 'ciecia' to jak Janek wspomnial, mimo wszystko szkoda pradu ze starszymi rocznikami, a do tego jak mowisz ze ewentualny ' transport' nie bardzo siedzi w Motocyklach to tez sliski temat by nie wtopic.

A bliski zachod? myslales?

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam totalnie Husqy, oprócz 125 mego bratanka, tak więc niewiele mogę C pomóc...

 

Jak masz wątpliwości, to szukaj typowych motocykli w rodzaju DRZ 400, WR 250 i wyżej, XR 650R...ale lepiej zacząć od 250, głowy przynajmniej sobie nie urwiesz...

P.S.

Koleżanka pojechała właśnie na wyprawę, Węgry Rumunia Ukraina ect. na Yamasze XT 250- ma to coś ok. 20 KM... i daje radę..

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież klx400R to jest to samo co drz400E kup sobie drz i przemaluj na zielono a nie komplikujesz sobie życie

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...