Skocz do zawartości

motocykle enduro z USA


kumpel kalamitki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz ja chyba zdjeli. A jak Huska to jest sm 570R po forumowiczu, wsadzisz se kostke i prosze bardzo :)

Ale ta Huska SM570R to miejski super motocykl :) Wymiana kół i opon załatwi sprawę przeobrażenia w lekkie enduro ? A inne jakieś różnice, zawieszenie ect ?

 

przecież klx400R to jest to samo co drz400E kup sobie drz i przemaluj na zielono a nie komplikujesz sobie życie

Kawa KLX400R to piękny motocykl, a DRZ brzydki jak czort ;)

 

Jak masz wątpliwości, to szukaj typowych motocykli w rodzaju DRZ 400, WR 250 i wyżej, XR 650R...ale lepiej zacząć od 250, głowy przynajmniej sobie nie urwiesz...

Nic nie skreślam, dosłownie nic. Nawet jakieś 250 z 30 kucykami najmniej też jest w kręgu zainteresowań. Moto musi być ładny, zadbany, a nie wycieruch ;)

----------------------------------------------------------

Jeden z kolegów namawia mnie na poszukiwanie KTM ECX 400, że to niby będzie świetne moto i też na zapas dla takiego leszcza jak ja, albo nawet 450.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Huska SM570R to miejski super motocykl :) Wymiana kół i opon załatwi sprawę przeobrażenia w lekkie enduro ? A inne jakieś różnice, zawieszenie ect ?

 

Kawa KLX400R to piękny motocykl, a DRZ brzydki jak czort ;)

 

Nic nie skreślam, dosłownie nic. Nawet jakieś 250 z 30 kucykami najmniej też jest w kręgu zainteresowań. Moto musi być ładny, zadbany, a nie wycieruch ;)

----------------------------------------------------------

Jeden z kolegów namawia mnie na poszukiwanie KTM ECX 400, że to niby będzie świetne moto i też na zapas dla takiego leszcza jak ja, albo nawet 450.

ale drz to ten sam motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-250x-30-km-i-wlasciciel-salon-polska-rej-11-2011-ID6z2MiB.html

 

Dogadać sie na obniżkę ceny, tak sobie skalkulować, by można było dokupić koła 21/18 do latania po terenie... Sprzęt łatwy do okiełznania- powiem, że o zgrozo nawet przyjemny i wygodny w jezdzie terenowej, skoki zawieszenia wg. katalogu prawie takie same ( tył się różni o 5 mm), jak wersji R, Ogromna zaleta- motocykl ekonomiczny i niezawodny. To tyle.

 

P.S

W Niemcowni

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=248577889&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=WR+250+R&pageNumber=1&scopeId=MB

 

 

Poczekaj jeszcze z pół roku, a w Niemczech/Francji będą wyprzedawać motocykle na potęgę, tak sprzedaja i kupują dywaniki modlitewne - taka u nich teraz moda hahahhahah

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tą WR 250. Tak do 15 tys zł jestem w stanie wyskoczyć na drugi motor. Więcej to nie dam rady, a tu jeszcze koła, opony trzeba by kupować. Zdaje sobie sprawę ,że trzeba szukać w tym niedużym budżecie motocykla starszego, poniżej 2010 ale za to zadbanego. Wykukałem śliczną Hondę XR 650R w pięknym stanie dostałem od gościa zdjęcia, no ładna maszyna, ładnie utrzymana rocznik 2002 widać, że nie katowana po żwirowniach i nawet wersja terenowa, a nie jakieś SM. Niestety gościu chce 14800zł a ja się boje , bo raz, że moto może mnie sponiewierać, a dwa , że nie ma elektrycznego startera, a ja mam chorą nogę więc kopanie odpada :( trzy, że moto leciwe i nie ma podobno już do niego części a bym chciał nie mieć problemów z serwisowaniem mimo, że będę jeździł max 2 tys km rocznie, bo i teraz tyle jeżdżę.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście na internetach, ale w Polsce w sklepach , czy innych hurtowniach części może być trudno. Trochę strach, choć z drugiej strony biorę pod rozwagę Yamahę TTR 600, podoba się bardzo :) a i ceny z porównywalnych roczników znacznie niższe niż chyba kultowej już Hondy XR 650. Widziałem ładna TTR przynajmniej ze zdjęć za 7-8 tys z roku 2000 czy 2001. Też staroć, ale.........

tańsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mało kumaty jestem albo .....sam nie wiem :)

najpierw piszesz że szukasz sprzeta do tego żeby

"bo to moto do jeżdżenia przez las po bułki do sklepu i na działkę po marchewki ma być. No i słowo ładny, bo ma oko cieszyć jak wejdę do garażu ;) "

a później

"Ale ta Huska SM570R to miejski super motocykl :) Wymiana kół i opon załatwi sprawę przeobrażenia w lekkie enduro ? A inne jakieś różnice, zawieszenie ect ? "

Nie wiem . Może szukasz super profesjonalnego hard enduro żeby jechać jak sam piszesz na działkę czy trzy razy w roku polatać po lesie ??

co prawda nie do końca "czuję" świat enduro ale to coś jak kilku moich znajomych kupowało nowe gixery czy R1 żeby pojechać na tor raz czy dwa w roku :biggrin:

Znam też człowieka który kupił za kupę kasy profesjonalnie przygotowanego psa żeby się nauczyć latać na gumie (a i tak się nie nauczył :biggrin: )

Nie znam Ciebie i Twoich możliwości , doświadczenia itp ale jeśli nie jesteś zawodowcem z 10 letnim doświadczeniem to taka huska czy jakikolwiek uliczny sprzęt z kostkami itp wystarczy ci na baaardzo długo i nie wykorzystasz jego możliwości na 100% też przez wiele lat

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mało kumaty jestem albo .....sam nie wiem :)

najpierw piszesz że szukasz sprzęta do tego żeby

"bo to moto do jeżdżenia przez las po bułki do sklepu i na działkę po marchewki ma być. No i słowo ładny, bo ma oko cieszyć jak wejdę do garażu ;) "

a później

"Ale ta Huska SM570R to miejski super motocykl :)

No dokładnie tak jak piszesz. Sprzęt do lekkiego traktowania, ale soft enduro, a nie SM któremu będę musiał kółka i opony przekładać, więc znów koszty :) i może głupie myślenie, że dalej to nie to .....

Motor enduro chcę kupić, bo uliczny mam i a jak wspominasz też totalnie nie wykorzystywany, a żartując na maxa nie jeździłem nim więcej niż 150 km /h :D a podobno ludzie wykręcają 250 z wiatrem w plecy :) , oczywiście nie o takie pełne wykorzystanie chodzi.

Motocyklizm ( nie wiem czy to dobre słowo) to pasja, miłość do motocykli, nie tylko do jeżdżenia nimi. W tym ostatnim to ja już zaspokojony jestem, wyjeździłem się za młodzika :)

Nie przekreślam jakiegoś SuperMoto, ale na tą chwilę wolę nie. Cała zima szukania przede nami :)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tej stronie są części dostępne do tego motocykla, to u polskiego dealera Hondy również, a takie rzeczy jak filtry powietrza, oleju, łańcuch rozrządu,ślizgi łańcucha, rolki łańcucha ect, to masz od ręki...

Piszesz o starszej Yamasze TTR 600- a czy wiesz że ma mankamenty? I to poważne jak miałbyś pecha?

Masz swoje lata, może czas na męską decyzję, a nie pitolenie tu i ówdzie, czy wart, czy mogę, czy podoba mi się, czy silnik wybuchnie ect... nikt nie jest wróżką, co ludzie mogli to nakierowali...hehhehee...

Najlepiej to rusz du...ę i sam podjedź, usiądź przekonaj się jak to wygląda, ja pasuje ect.... to chyba najwłaściwsze rozwiązanie hehhee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chciałem duuu..pe ruszyć i do Przasnysza się dygnąć przy niedzieli bo blisko mam i się spodobała bardzo :) Dzwonię do człowieka z radością w głosie, a on, że właśnie sprzedana. Kuu%#@(&&!!. Chyba jest czego żałować pojechała sobie ładna TTR 600 :(

Człowiek mi proponuje Huskę TE 250 32 KM ale.....

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-ttr-yamaha-ttr600-ttr-600-leo-vince-x3-ID6z3YVr.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=33229990

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...