Skocz do zawartości

Brak tabliczki znamionowej, przegląd Gs500


Rekomendowane odpowiedzi

temacik z grubo malowaną ramą na główce?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się cieszył jakbym wyrwał giejesa za 1200 :). Już w innym temacie mu wieszczyli że silnik na szrot a prawda jest taka że wyrwał ładną okazję.

 

Jedyny problem jaki widzę to brak uprawnień do poruszania się tym giejesem ale chłopak chyba jest świadomy ryzyka. Najwyżej będzie lament na forum i kolejny temat z cyklu pomocy :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu niedaleko mnie starszy pan sprzedawał CBX 650E za 3000 zł. Tanio i to bardzo. Chciałem to kupić jako bazę do renowacji, sprzęt nie był zły, jak to 30 latek wymagał trochę pracy. Po dokładnych oględzinach okazało się, że tam na ramie nigdzie nie ma numerów, właściciel nie wie dlaczego ale... wydrukował sobie numer vin na kartce, zalaminował i przykleił do ramy. Podobno na jednej stacji diagnostycznej przechodził przeglądy. Chyba z pół roku to stało na OLX, nawet kiedyś tu na forum wrzucałem link do tego ogłoszenia i ostrzegałem.

 

Może w ten sposób "zalegalizuj" GS-a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od SKP. Ja mam u siebie takich służbistów, że sprawdzają główkę i tabliczkę. Mało tego - nawet czytają na przedniej lampie czy aby na pewno jest do ruchu prawostronnego. Oczywiście standardowo wjazd na rolki i hamulce oraz luz na łożysku główki ramy, światła, sygnał dźwiękowy, stan opon, zawieszenie, analiza spalin oraz pomiar decybeli. Jak w 1150 miałem dołożone dodatkowe reflektory na gmolach to doczytali, że są bez homologacji i musiałem zdemontować bo by nie podbili.

 

Ale są też stacje, które wbijają przegląd sprawdzając tylko numery rejestracyjne (albo i bez tego) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff, robię na jednej SKP kilka rodzinnych aut. Jak przyjeżdzam czymś nowy to faktycznie vin odczytują a tak to olewka. Jak pytałem kiedyś o te rolki i hamulce to gość mówi tak: Ja nie będę siadał na cudze moto bo jak bym się wyglebił to problem. Jak by klienta zrzuciło z tych rolek i by owiewki potłukł to tez problem. A nikt chyba nie jest kamikaze żeby jeździć bez hamulców. Jak ktoś przyjeżdża gratem to wyganiam i tyle.

 

Zawieszenia też się tym nie sprawdzi. Głównie światełka, wycieki, opony i jak wszystko działa to pieczątka jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna stacja oddalona o 30 km. Ja tam nie mam nic do ukrycia w swoich pojazdach to niech sprawdzają, za to biorą pieniądze. :)

 

 

A to co innego. Ja mam do wyboru do koloru, i nie to że mam cos do ukrycia, po prostu nie chciałoby mi się tracić tyle czasu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...