Skocz do zawartości

Motocykl Romet K 125


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkbuster

 

Albo moduł po myciu.

A to był mój wielki wielki błąd I nigdy go więcej nie powtórzę ;D Mam nadzieje że mi roman za to kiedyś wybaczy xD

 

Napieszanie wodą po kablach pod ciśnieniem na myjni nie jest mądre w żadnym pojeździe, nie tylko w pojazdach z kraju kwitnącego ryżu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zmachałem. :icon_mrgreen:

 

Nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy, jak dlugo pozniej mialem wyrzuty sumienia !

 

Z jednym tu sie zgodze :

 

"Z takim podejściem to do końca życia nie zaruchasz :D"

 

 

Adam,

 

Dzisus Krajst

 

no przez 10 lat na Forum od Ciebie takiego textu nie slyszalem, cala ideologia mi w gruzach legla :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

A o co chodzi w tym watku ???

Recenzja mojego motocykla.

 

A reszta to całkowita samowolka .Czyli hejt, pierdoły i spam. Na szczęście jest NARAZIE bez epitetów i wycieczek osobistych. Dla ludzi z wrażliwą psychiką , temat jest niewskazany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja mojego motocykla.

 

A reszta to całkowita samowolka .Czyli hejt, pierdoły i spam. Na szczęście jest NARAZIE bez epitetów i wycieczek osobistych. Dla ludzi z wrażliwą psychiką , temat jest niewskazany

 

Kuswa, ale ile razy w ilu tematach zamierzasz jeszcze te recenzje tu wstawiac ?

 

Tyle spamu na raz to nawet Yuby nie strawi !

 

 

 

Aha, ks rider. 125 jest motocyklem , czy tego chcesz czy nie ....... Jeśli oceniasz 125 jako pół motocykl, to jesteś ignorantem który nie zna historii motocykli :)

 

Wiesz, na codzien szkole rowniez klase 125 tyle, ze robia to 16 czy 17 latkowie ktorzy nie moga prawnie zrobic jeszcze kat. B i w ten sposob pokonuja uciazliwe odleglosci miedzy miejscem zamieszkania a szkola czy miejscem gdzie sie ucza.

 

Tyle, ze przez 10 lat mojej kariery nie mialem na A1 nikogo kto mial lat 18 - mam nadzieje, ze rozumiesz co chce przez to przekazac, kto nie idzie do przodu ten sie cofa.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

To jest mój docelowy temat na temat recenzji mojego motocykla. Moderator dał pozwolenie że mogę tutaj bez problemów założyć temat i też tak zrobiłem . A to że są tu fale hejtu spam i pierdoły, to nie moja wina.

 

Nikt nie musi wchodzić, nikt nie musi pisać. A to że kochacie mnie i droczycie się ze mną, to inna sprawa ;*

 

Wreszcie przyszedł i pokazał się ktoś, kto nie będzie Wam potakiwał , bo taka jest przyjęta norma.. Jestem człowiekiem o swojej nieugiętej wizji.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A recenzuj sobie na zdrowie.

Ja tez wole odpalanie na kopniak w swoich staruszkach.

Wynika to glownie z ich niezbyt wydolnej instalacji ladowania akumulatora:).

 

MojaBSAwrzesien2010.jpg

 

Tyle ze nie sa jednocylindrowe.

Tak dygresyjnie zapytam czy probowales zapalic na kopa starego duzego singla z mechanicznym zaplonem ?

Bo znowu mi sie wydaje ze piszac o "klimacie" nie wiesz o czym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo znowu mi sie wydaje ze piszac o "klimacie" nie wiesz o czym piszesz

 

Adamie przecież on by dostał zalaną po glebie xr600 do odpalenia to tak by mu się klimatu odechciało że żarłby żeby zostać spoconym grubasem żeby móc odpalać z guzika :D

 

a tu z jankiem wyskkujesz :D raz drugi by mu janek oddał , to by dopiero się zaczęło jakie chińskie motocykle są zajebiste bo nie oddają :D a mojego kumpla loncin 110 czasem jak się zaleje po glebie to oddaje i to jak na chińczyka dosyć ostro :D

 

 

Nie można takich rzeczy akceptować, bo tak jest .

 

mało wiesz o mechanice naprawdę , masa jest motocykli które problematycznie palą po upadku z kopa i potrafią oddać nawet suzuki dr 125 bywa kapryśny jak się zaleje po glebie, wiadomo że na asfalcie gleba nie jest czymś normalnym ale zdarza się ....

 

zresztą odpal to swoje chińskie badziewie , połóż go na boku odpalonego i poczekaj aż zgaśnie potem daj mu z 20 sek niech z gaźnika poleje się paliwo podnieś i spróbuj zapalić z kopa sam jestem ciekaw efektu bo może wspólnie znajdziemy jakiś realny plus tego czegoś :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

 

Wiesz, na codzien szkole rowniez klase 125 tyle, ze robia to 16 czy 17 latkowie ktorzy nie moga prawnie zrobic jeszcze kat. B i w ten sposob pokonuja uciazliwe odleglosci miedzy miejscem zamieszkania a szkola czy miejscem gdzie sie ucza.

 

Tyle, ze przez 10 lat mojej kariery nie mialem na A1 nikogo kto mial lat 18 - mam nadzieje, ze rozumiesz co chce przez to przekazac, kto nie idzie do przodu ten sie cofa.

 

:crossy:

Napisz Swoją sentencję jeszcze raz, bo za cholerę nie mogę ogarnąć tej składni ;)

 

 

 

..

 

zresztą odpal to swoje chińskie badziewie , połóż go na boku odpalonego i poczekaj aż zgaśnie potem daj mu z 20 sek niech z gaźnika poleje się paliwo podnieś i spróbuj zapalić z kopa sam jestem ciekaw efektu bo może wspólnie znajdziemy jakiś realny plus tego czegoś :D

 

 

 

Sorry , ale ja nie oczekuje że się wypierdole na swoim motocyklu. Kupiłem sobie na 4 moto motocykl, który nie zrzuci mnie z siodła nawet jak przywale mu porządnie po obr. Jest to niesamowicie wybaczający błędy motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Swoją sentencję jeszcze raz, bo za cholerę nie mogę ogarnąć tej składni ;)

 

 

 

..

 

 

Zanim zaczniesz uczyć innych poprawnej polszczyzny to kup sobie najpierw słownik ortograficzny, bo tylu błędów co ty to nikt inny w tym wątku nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Swoją sentencję jeszcze raz, bo za cholerę nie mogę ogarnąć tej składni ;)

 

Napisalem jak dla przedszkolaka, przykro mi, ze nie rozumiesz, przykro mi, ale prosciej nie potrafie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster ten Tomet "widmo" jest: produkcja 11.2014 data pierwszej rejestracji 02.2015

Trafiłem na forum, na którym nikt nie będzie się dziwił Twojej miłości do małolitrażowych chińczyków, nie zaglądałem, ale wszystko na to wskazuje, że tam znajdziesz zrozumienie i poklask. FORUM ROMETA 125

Chciałbym też zauważyć, że to właśnie Ty sam pierwszy irytujesz się, gdy ktoś wypomina Ci, że nie masz A bądź 125 jest za słabe, później wynika z tego jatka, a Ty sam robisz z siebie męczennika, jacy to nie dobrzy i szaleni są użytkownicy motocykli o większej pojemności. Nie mam tego Rometa na własność, ale mam go codziennie pod domem i zdarza mi się nim jeździć, jeśli byś zapomniał i próbował wciskać, że mam zbyt mały kontakt z tym sprzętem.

Edytowane przez tomajk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster ...Trafiłem na forum, na którym nikt nie będzie się dziwił Twojej miłości do małolitrażowych chińczyków, nie zaglądałem, ale wszystko na to wskazuje, że tam znajdziesz zrozumienie i poklask. FORUM ROMETA 125

 

Na tamtym Forum wylecial na zbity pisk, zbanowali go wiec przyszedl tu, notabene na innych forach tez go zbanowali.

​To jest ostatnie Forum ktore toleruje jego banialuki.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie byc uszczesliwiany na sile, i tyle

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...