Skocz do zawartości

Kompaktowy crossover ,SUV


skilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem dzisiaj XC 40 i podoba mi sie bardziej niz XC 60 Pomijam, ze troche tanszy ale mozna troch w doposazenie wlozyc

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem niechcący żonie Evoqua no i klops, nie chce innego.

Jadę obaczyć tego:

https://www.otomoto.pl/oferta/land-rover-range-rover-evoque-ID6ALmlR.html#e98603541c

 

Ograniczona widocznosc przez te szybki, samochod nie nadaje sie do niczego w zasadzie idealny bedzie dla Ciebie.. Jakosc tego gowna szkoda gadac. Niedawno mialem na handel Range Rover Supercharged z 13' samochod mial przejechane 55 tys mil, polowe zycia spedzil w serwisie. Elektronika jak i podzespoly jebaly sie co chwila, samochod nie rozbity nigdy i z pierwszych rak od znajomej tanio kupilem i od razu sie pozbylem. Za samochod nowy zaplacila 113 tys $ a mi sprzedala za 15 klockow bo miala go juz dosyc. Z przedniej atrapki zlazl calkowicie lakier, ee szkoda slow, Range Rover to od kilku lub kilkunastu lat gowno. Yuby dobrze gada, chcesz jezdzic kup Lexusa. To Volvo troche lepsze ale nie za wiele, obydwa idelane dla wibijacza pieczatek, ja bym jedna namawial na tego Range Rovera, status spoleczny po zakupie cie sie podniesie.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej nowiutki Range Rover padł na autostradzie. Ciekawe tam mają rozwiązania, bo ledwo dotoczyła się na pobocze i wyszła to auto uruchomiło moduł samozniszczenia i spaliło się w drobny mak :D

Dostała kasę z ubezpieczalni, ale drugiego już nie kupiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert,

 

Nie znasz sie ! :icon_mrgreen:

 

Evok nadaje sie idealnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do wyrywania mlodych siks !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Rendze są kapryśne wiem i nie musicie mnie przekonywać. Powoli pracuję nad planem b i wyeliminowaniem tej marki z listy.

Takie pytanie. Jak są naładowanie baterie w hybrydzie a silnik jest zimny, jest możliwość jazdy na samym elektrycznym silniku?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też kombinuje ......... mówię bierz Prosiaka w nowej budzie i już a ta jęczy że Rovera chce tego dużego .............. nie wiem gdzie nim będzie parkować w Wawie.

 

p.s. Podobno jakiś nowy SUV Mercedesa ma wejsc we Wrześniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale starczy na 20 minut.

Dlatego wspominałem o miśku phev, no i dlatego że nie trawię wyglądu SUVów od Lexusa.

Wydaje mi się że wszystko co jeździ na HSD rusza na elektryku i powinno mieć przycisk EV, ale zasięg tego marny. Dlatego wersje z wtyczką są fajniejsze i ten miś mi się podoba.

 

--

ups, się czy to wysłało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wam współczuć tych Żon czy się śmiać, pantoflarze

 

Limo

 

Po latach swietlnych calkowicie sie z Toba zgadzam ! :icon_mrgreen:

 

Widzisz kolego ale my za to możemy się takim czymś przejechać od czadu do czasu

 

Tommo

 

no wezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ! Jak ci klient kluczyk zostawi, to moze runde po hali zrobisz, co nie nazywal bym przejazdzka. :icon_mrgreen:

 

Mnie juz takie przejazdzki nie bawia, jak mam kaprys to die do danej firmy i dostaje co chce na Weekend.

 

Pomijam juz fakt, ze w cywilizowanym swiecie bierze sie w Leasing a jak sie Pier doli, to sie albo dostaje zastepcze albo oddaje kluczyki i idzie do innej firmy.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...