Skocz do zawartości

Kompaktowy crossover ,SUV


skilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podoba Ci się Honda, ma największy bagażnik, sprawdzony ekonomiczny silnik i nie kosztuje drożej od reszty, to nad czym Ty się zastanawiasz?

Sprawdź tylko czy są wersje składane w Japonii, choć te z UK i Turcji też nie mają złych opinii.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie powinien być mały i wyżyłowany.

Maly to jaki, 1.6 tu nie istnieje cos takiego :) chyba ze motocykl, 2.4 l 185 hp to najmniejszy silnik w crv i to jest wlasnie mala jednostka, za mala ale ok.Tak naprawde do takich gabarytow powinien byc silnik minimum V6 minimum 3.0

 

normy Euro i ci poj**ani euro eko politycy to gwozdz za gwozdziem wbijany do trumny europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Normalnych 2.0 już prawie nie ma, są same jakieś uturbione maleństwa. . CX-5 ma chyba za to nawet 2,5 jeśli się nie mylę. Natomiast ciekawe jest to co piszecie, że wg Was honda jest najlepsza. Nie znam się, nie porównywałem nigdy. Zastanawiające, że na ulicy ze wszystkich wymienionych modeli hond chyba widać najmniej, albo może to moje subiektywne odczucie.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly to jaki, 1.6 tu nie istnieje cos takiego :) chyba ze motocykl, 2.4 l 185 hp to najmniejszy silnik w crv i to jest wlasnie mala jednostka, za mala ale ok.Tak naprawde do takich gabarytow powinien byc silnik minimum V6 minimum 3.0

 

normy Euro i ci poj**ani euro eko politycy to gwozdz za gwozdziem wbijany do trumny europy

Jakby waha była po tyle co u Was, to brałbym Forestera 3.0 H6. Niestety nie stać mnie na spalanie rzędu 16l/100km przy spokojnej jeździe, a tym bardziej 20l/100k, bo ja ciągle zapie**alam.

2.0 150KM wystarcza natomiast do komfortowej jazdy i daje szansę zrobienia spokojnie 300 000 km.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto będzie jako 3 w rodzinie i roczny przewidywany przebieg to zaledwie max. 20 tys km . Wiec hybryda odpada , większe auta i dobre wyposażenie tez nie są mi potrzebne .Budżet tak jak pisałem wyżej auto nowe w standardowej opcji .Nie potrzebuje np. klimatyzacji dwustrefowej ani podgrzewanej dwustopniowo tylnej kanapy bo autem będą jeździły tylko dwie osoby .Czytałem na temat nawigacji montowanej w aucie rożnych firm i słabo wypadają,dodatkowo po kilku latach trzeba płacić za aktualizacje .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Normalnych 2.0 już prawie nie ma, są same jakieś uturbione maleństwa. . CX-5 ma chyba za to nawet 2,5 jeśli się nie mylę. Natomiast ciekawe jest to co piszecie, że wg Was honda jest najlepsza. Nie znam się, nie porównywałem nigdy. Zastanawiające, że na ulicy ze wszystkich wymienionych modeli hond chyba widać najmniej, albo może to moje subiektywne odczucie.

 

Pozdr.

F.

Może to kwestia tego, za czym się oglądasz? Ja na przykład wszędzie widzę te przezajebiste Accordy w ostatniej wersji, a z jakiegoś powodu Honda wycofała je z oferty na Europę. Podobno słaba sprzedaż była...

 

Czytałem na temat nawigacji montowanej w aucie rożnych firm i słabo wypadają,dodatkowo po kilku latach trzeba płacić za aktualizacje .

To chyba bolączka wszystkich firm. Nowa mapa kosztuje 10x tyle, co zajebista nowa nawigacja z aktualną mapą. Tego chyba nigdzie nie przeskoczysz.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykupić dożywotnią darmową aktualizację.

Nie można wykupić czegoś darmowego :)

I zasadnicze pytanie: Czy aktualizacja = wymiana mapy na najnowszą, czy tylko poprawki na starej mapie?

W TomTomie tak mam, że aktualizacje jak najbardziej, ale mapa zostaje ta sama.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kupiłem w końcu Sorento .Miala byc nowa Toyota RAV 4 , ale po dwukrotnym olaniu mnie w salonie przez doradców , ja olałem Toyotę .Najpierw w Sosnowcu znalazłem wystawioną przez salon nową, gotową do odebrania, specyfikacja mi odpowiadała, zadzwoniłem do opiekuna oferty (jechał autem potwierdził, że jest i że jak dojedzie do salonu oddzwoni ) nie oddzwonił , a oferta zniknęła po 20 minutach ze stron Toyoty. Następnego dnia zadzwoniłem do głównego doradcy, przepraszał, ale ktoś ja zamówił i sprzedali .I dokładnie identyczna sytuacja w salonie Toyoty w Tarnowie , żenada . Lider niezawodności okazał sie kłamcą :banghead:

Przeglądając oferty, znalazłem Sorento wystawiona przez salon KIA w Jeleniej Górze Jeden właściciel 2015 rok, pierwsza rejestracja luty 2016 wersja L + PLT .Pojechałem obejrzeć , a wróciłem już Sorento :)

post-68576-0-89412600-1496941668.jpg

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...