Skocz do zawartości

red bull hard enduro 2016 -spot luda z forum ?


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już dojechali :D :D ?

 

w sumie byłem ja , midnajt , szemek69, natalka , limo , finczer na początku podobno i pewno żółf skoro łatwił wejścia na padok ale ja ich nie widziałem

 

mimo że piżdziło jak w kieleckim , co jakiś czas padało , fajnie było lepiej niż rok temu zorganizowana strefa dla kibica bo więcej szło zobaczyć i ogólnie nie żałuje mimo że pod koniec byłem taki głodny że kichy mi dubstep grały :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomek w drodze na zawody został trafiony drzwiami. Facet zatrzymał się, a synek chciał wyskoczyć do lasu za potrzebą, otwierając drzwi trafił w jadący motocykl. Motocykl połamane plastiki, u kierującego złamana lewa ręka..

Szkoda że nie udało się z Wami spotkać, ale trzeba było pomóc chłopakowi. Mam nadzieję że uda nam się poznać przy kolejnej b okazji

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dojechali :D :D ?

 

w sumie byłem ja , midnajt , szemek69, natalka , limo , finczer na początku podobno i pewno żółf skoro łatwił wejścia na padok ale ja ich nie widziałem

 

ta dojechali ;)

wszystko sie zgadza tylko zolwia nie bylo ;)

no i szkoda tylko ze ja wiedzialam gdzie jest Blazusiak, ale on nie wiedzial gdzie jestem ja ;) reszta extra PS jak ktos mi chce wyprac buty to smialo ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miło było poznać, kolejne spotkanie z browarem w ręce :)

 

no też tak myślę :D jak ogarnę do jakiegoś możliwego stanu auto i choć jeden offroad to wiszę ntalce kołbiel mam nadzieje że w tym roku zdąże to się zrobi ognisko :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedziele od początku do końca imprezy, pogoda jak dla mnie była w porządku, nie kurzyło się i gogli nie wyciągałem z plecaka, podjazd do mety jak i odcinek hard enduro był srogi i zweryfikował umiejętności.


3 okrążenia po 20 kilometrów na takich odcinkach i w takich warunkach to wyczyn, mega wyczyn, poziom bardzo wysoki aż za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem za ;)

no to oby zima szybko nie przyszła a ja działam , znaczy zbieram wodę i olej :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Działaj działaj, miejscówa przy Wiśle też się znajdzie :)

 

ja obiecywałem natali słynną kołbiel , ale przyznaje się bez bicia , że słowa dotrzymałem jak jogurt mówiąc że łysemu zapłaci , spróbuje jeszcze się zrehabilitować ale teraz chyba natalce się sprzęciwo zj**ało i jest lipa jak w okolicy bristola , ja szczerze jakoś myślałem że szemek jest z kluczborka i tak sobie myślę na h*j on jechał do Warwsiawki a tu proszę tak go halówki wciągnęły że teraz jadąc do opolskiego nie będzie u kogo się zatrzymać jak się gruz rozleci :( no ale to większa ekipa na ognisko będzie.......

 

 

 

co nie zmienia faktu że jestem na tyle po**bany że pojadę 200km w jedną żeby pojeździć po dziurze w ziemi jakich u mnie też sporo także spokojnie damy radę :D kwestia tylko czy dojadę ..

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa Huske rozlozylam jak tylko wstalam z wyra, takze koza ogarnieta.

Teraz jeszcze tylko ja musze dojsc do siebie i bedzie GIT ;)

 

i spokojnie, ja cierpliwa ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...