Skocz do zawartości

red bull hard enduro 2016 -spot luda z forum ?


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tez mam kask zabrac?? ;)

Okular starczy :)

 

O i w niedzielę zapraszam też na żłobnice, obok Kleszczowa. Taka lokalna miejscowka motorzystow, zawsze dużo się dzieje, i jest na co popatrzeć. Może być ciekawiej niż na kopalni, jeśli ktoś lubi zejście na kolano, głośne wydechy i długie wheelie.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okular starczy :)

 

O i w niedzielę zapraszam też na żłobnice, obok Kleszczowa. Taka lokalna miejscowka motorzystow, zawsze dużo się dzieje, i jest na co popatrzeć. Może być ciekawiej niż na kopalni, jeśli ktoś lubi zejście na kolano, głośne wydechy i długie wheelie.

To zbroje i buty tez biore ;)

 

czyli mowisz ze sie nie zanudze ;) extra :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak pogoda będzie jade sraczem a jak nie to puszką , do szemka69 numer mam to reszta zgadywać się z nim i on będzie nasz menago dla którego pieniądze się liczą nie człowiek

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje być na 12 jak moje pedzio się nie spierdoli po drodze bo szczerze to nigdy tak daleko nim nie jechałem :D ale bądźmy dobrej myśli :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...