Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400


Rekomendowane odpowiedzi

To co np.dekiel do motorka bedziesz kupowal na ebay.de albo innej stronce gdzie na czesc bedziesz czekal dlugoo i za transport zaplacisz kilka razy wiecej niz za dana czesc.

Fakt faktem ze zagranica jest taniej ale tylko jak ci sie trafi okazja.Bo podliczajac wszsytko to naprawde niejest asz takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh gadanie... jak sie chce to sie czesci znajdzie nawet na ebay.de. Ja kupilem tam amora od mito evo za ktorego u nas w PL chca ok 250-350zl duzo taniej. Jak sie komys chce ruszyc dupe to znajdzie. wystarczy telefon i troche wolnego czasu. Jak juz sie ma moto do ktorego trzeba czesci to sie znajdzie predzej czy pozniej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Części do tego modelu jest troszke jak sie poszuka

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=82649073

Co do tej Kawy to faktycznie wyglada na nie przerabiana lub czacha byla wymieniona na jakąś tuningową. Z tego co pamiętam nie jest tez oznaczona jako zxr 400 ale zx4r wiec moze to jakas wersja np na rynek japonski.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam nie jest tez oznaczona jako zxr 400 ale zx4r wiec moze to jakas wersja np na rynek japonski.

Pozdrawiam

yyyy .......z tego co pamiętam to zxr 400 i zx4r to jedna mańka jest.

A więcej info jest na http://www.scigacz.pl/Uzywane,Kawasaki,ZXR...XR400,1683.html warto poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

tak mnie ten problem zaintrygowal ze wrzucilam pytanko na niemiecka stronke zxr 400 i moje przypuszczenia sie potwierdzily :D

 

Fabrycznie KAZDA! zxra ma te rury , tak wiec kanzel musial byc przebudowany i pomalowany. ale wierz mi znam to z autopsji ze lakier mozna dobrac idealnie i nie poznasz ze moto jest malowane. ja sama sie tak nabralam. kupilam i dopiero jak zdjelam owiewke to zobaczylam ze pianka ktora przylega do plastiku taka gabka byla prysnieta tez na zielono co w oryginalnych jest czarne. i sie okazalo ze jedna strona juz byla wczesniej lakierowana... ale kupuj bo sprzet jest tego warty, a co do czesci to nie podzielam tu zdania niektorych, ze ciezko zdobyc, w Polsce ogolnie jest ciezko cokolwiek do motocykla zdobyc, ale za to ebay.de jest na ktorym jest wiecej niz tego potrzebujesz! :twisted:

 

a tak przy okazji: jesli macie problem z czesciami to walic do mnie, studiuje w Berlinie i z mila checia za niewielka prowizja podejme sie znalezienia i sprowadzenia zwlaszcza tych nietypowych, czy to ze szrotu czy z ebay.de! czesto wychodzi to duzo taniej niz w Polsce.

 

pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Chcialem zapytac forumowiczow o ten model? zastanawiam sie czy 600 nie jest jednka dla mnie za mocna...i pomyslalem o tym modelu. Jak jego trwalosc silnikowa? jak wyglada sprawa zawieszenia? Mocne-slabe strony...bede wdzieczny za wypowiedz osob ktore jezdzily lub posiadaja ten model...jak nie to jaka alternatywa?w sumie to chyba nie bardzo sie znajdzie cos podobnego w 400..

bardzo dziekuje za pomoc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...