Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko odnośnie tego motorka. Otóż znajomy posiada ową kawę jest to rocznik 95' , ale co dziwne nie posiada tych charakterystycznych rur łączących owiewkę ze zbiornikiem, owiewka nie posiada otworów a na zbiorniku są zaślepki , licznik skalowany w km/h , może ktoś wie co to za wersja :?: Możliwe że za parę miesięcy będzie to mój sprzęt więc chciałbym coś wiedzieć na ten temat, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam oglądałem tę kawę z każdej strony a najdokładniej właśnie te miejsca i z tego co się dopatrzyłem to wszystko orginalne tzn. zaślepki na zbiorniku i miejsca w których powinny być otwory na czaszy... nic tam nie było klejone czy coś w tym rodzaju, dodam że motorek jest cały w org.lakierze. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzal bym ci kupno tego motocykla.Ze wzgledu na slaba popularnosc u nas brak czesci itd

Co ty gadasz ? Przecież to nie komuna że nic nie ma. Czytając opinie użytkowników to właśnie nie ma problemów z częściami.Moja kuzynka ma takiego i jest zadowolona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to znasz jakies lepsze zrodlo informacji gdzie sa zamieszczone oferty ??

 

internet :P

 

[ Dopisane: 22-01-2006, 17:52 ]

w sumie najlepiej by bylo jakbys pokazal fotki tej zxrki. Jestem ciekaw gdzie sa wloty powietrza jak w standardowym miejscu sa zaslepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w zxr 750 rury te w wersjach tzw. ekologicznych doprowadzały powietrze do zaworków znajdujących się na głowicy cylindrów, które miały za zadanie odpowietrzać wnętrze silnika, więc mysle że to samo jest w zxr 400. Z kolei były modele zxr 750 bez tego systemu ekologicznego i rury były zostawione jako atrapy...nie wiem co o tym myśleć w sumie każda zxr 400 jaką widziałem miała te rury a ta nie ma i nie wygląda to na jakąś reanimacje powypadkową....

 

[ Dopisane: 14 ]

Nie mam jak zrobić fotek sprzęta bo koleś jest nieuchwytny...

 

[ Dopisane: 14 ]

jeżeli chodzi o części składowe to jest problem.... koleś wyrżnął orła w czerwcu, moto ma uszkodzoną tylną felgę i w dalszym ciągu nie może znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazybiker_ Ja jednak bym ci radził zrezygnować z kupowanie tego moto. Nie jest to sprzęt u nas super popularny i też wydaje mi się że z częśćiami bedzie problem. A dotego jak ma felge uszkodzoną i on nie może znaleźć części to nie liczyłbym na twoim miejscu że ty je szybciej znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...