Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400


Rekomendowane odpowiedzi

heheh, tez sobie zazdroszcze :D +/- 15/16tys za moje cacko bede musial dac, zalezy ile utarguje. no wiesz, dobrze mi! ba! :D heheh, ale latwo mi to nie przyszlo, jakby nie patrzyl rok zalowania na wszystko , i 3,5miecha roboty na 2zmiany dziennie. latwo nie jest. ale sie ciesze jak cholera i nie dlugo moja kawa :D

 

co do 94r. to mysle ze okolo 8tys. najlepiuej w pazdzerniku listopadzie kupic bo sa tansze, albo wycieczka do niemcowni, autoscout24.de albo mobile.de

 

powodzonka ;)

3msie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, tez sobie zazdroszcze :D +/- 15/16tys za moje cacko bede musial dac, zalezy ile utarguje. no wiesz, dobrze mi! ba! :D heheh, ale latwo mi to nie przyszlo, jakby nie patrzyl rok zalowania na wszystko , i 3,5miecha roboty na 2zmiany dziennie. latwo nie jest. ale sie ciesze jak cholera i nie dlugo moja kawa :D

 

co do 94r. to mysle ze okolo 8tys. najlepiuej w pazdzerniku listopadzie kupic bo sa tansze, albo wycieczka do niemcowni, autoscout24.de albo mobile.de  

 

powodzonka ;)

3msie

 

Za rocznik 94 to coś w okolicach 10tys albo i jeszcze wiecej nie wiem dlaczego ale ten motor strasznie wysoko chodzi.... a co do wyżeczen to od jakiś trzech lat wszyskie fundusze jakie mam przekładam na wszystko co związane z motocyklami... ... Wpadnijcie i looknijcie na fotki mojego moto....!! oto link... http://www.bikepics.com/members/iglos/91zxr400/

Aha i jeszcze jedno jak chcecie kupić ZXRA żeby się nauczyć np gumki to nie róbcie tego... to go "boli"... ma trochę zbyt mały moment obrotowy.... ale tak poza to zajebisty sprzet godny polecenia... nie miałem z nim żadnych problemów zrobiłem do dziś ok 3000km i nie dolałem oleju bo nie wzieła nic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to są tak drogie ponieważ są raczej rzadkością w naszym kraju jak i w europie. a co do zdjęć twojej maszyny Igła to je odkryłem przez przypadek jak oglądałem zdjecia zxr'a na bikepics.com :D ty ile dałeś za swoją ??

 

Ostatnio na allegro było pare takich zxr'ow i cena ich wachała sie w granicach 9 tys tylko jedna była z 99 roku i ktoś wołał za nią chyba 16 tys jak dobrze pamietam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol czarnuchy,

 

do tych co juzs maja ZXr400. Pytanie jest nastepujace :

 

> czy jazda mala kawa jest bardzo uciazliwa? bo trzeba ja trzymac caly czas na wyyysokich obrotach zeby miec jakas moc.. wiec jak to jest. to ze ma slaby dol to wszyscy wiedza :PP

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz w toważystwie motocylki do 600ccm to nie trzeba starczy do 6-7tys... ale jak latasz z motocylkami powyżej to trzeba czły czas mocno żyłować....

a jak jeździsz sam i chcesz dynamicznie się poruszać po miescie to wystarczy ok 6tys...

maszynka mimo pojemności ma duży moment obrotowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże ja to sie chyba nie doczekam swojej :cry: przede mną baaaaardzo długa droga do posiadania tej kawki ;) ale jak juz dostane ją w swojej ręce :twisted:

 

panie nowak pan moglby sie do mnie odezwac na gg czasami bo nie mam z kim o kawie gadać ;)

 

jeszcze tak przy okazji obczajcie tą kawe:

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=31250576

niewiem może sie myle ale moim zdaniem to za rocznik '93 11 tyś zł to troche zadużo nie sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...