Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400


Rekomendowane odpowiedzi

heheh :D temat z przed roku i tak pewnie nikt nie kupil :D

 

ja jak juz pisalem, po powrocie z wakacji , kawa ktora mialem kupic okazala sie kupa. stracilem 3K w PLNach na slabym kursie $, kupilem sobie snowboard teraz i juz duuupa raczej :D wakacje znow w usa i 3ba bedzie znow zarobic na moto, chyba ze mi ktos dorzuci do hondy S2000 :D

 

2. Jak sie jezdzi na RR? jak jest z przesiadka z 400 na 900?? duuuuzy szok czy wszystko OK tylko szybciej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nikt nie kupił :D ja tam choruje prawie na wszystko co ma 2 kółka i silnik :lol:

 

nowak => a nie masz jakiegoś drugiego miejsca na wyjazd ?? :D :twisted:

to raz a dwa to igła ci jeszcze nie odpowie jakie miał wrażenia z jazdy bo motor narazie ma niezłożony (CHYBA :D)..... zresztą niech sie sam wypowie na ten temat :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już olej zauwazył nie miałem okazji sie przejechać na mojej RR ale latałm na 929 i R1 (nie mowie juz o SRADzie 750) i powiem wam ze ajzda takim samolotem jest znacznie bardziej wymagająca ... Np na 750 z 2004 latałm 30minut po miescie i jak z niego zlałem to miałem mokre włosy i w ogóle delirke czego na ZXRce nigdy nie miałem.. Ale jesli dużo jeździsz 400 to mysle że spoko można taki skok zrobić ale do wszystkiego trzeba podchodzić rozsądnie.. pozdro.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze moze jednak bede mial ta kawe ;) jeszcze mala wojna w domu, przelicze kase ile zostalo i ile moge porzyczyc :P oblicze koszta rejestracji i ewentualnej eksploatacji i moze moze.... teraz jeszcze tylko zeby ktos obejrzal sprzeta czy jest OK i mozna jechac i oblookac samemu ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kolega zamierza kupic zxr 400 1996r, chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna znalezc informacje na temat malowania z tego roku, chodzi rowniez o kolor ramy, ta akurat ma czarna i nie wiem czy np nie byla malowana (po naprawie). Jesli chodzi o dostepnosc czesci czy o jego osiagi zglebilem juz nieco temat, interesuja mnie tylko porady tzw. kupujacego, czyli na co zwracac uwage w przypadku tego modelu. Za pomoc dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie oto i jestem :-D :evil: http://www.zxr400.republika.pl/ . I jakby co to zgłoś się do użytkownika IGŁA on miał kiedyś zxr'a tyle że w wersji H :P

 

http://www.zxrworld.co.uk/zxr400/main.htm tu też koniecznie zajrzyj, tylko jak znasz angielski bo bez tego ani rusz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...