Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ;)

Mam pare pytanek co do wyżej wymienionego motoru. Otóż jestem zaintersowany jakie macie zdanie na temat tego motoru tzn. jak sie prowadzi, częstotliwość występowania usterek, spalanie, czy nadaje sie dla osoby która zaczyna przygode z motorami i ma równo pod sufitem i jeździła już troche na motorach typu aprilia rs 50 czy honda nsr 125 ?? I inne ciekawostki jak ktoś zna. :D

 

Z góry dzięki za odpowiedź :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczesniej jezdzilem na 50 typu simson 150-MZ a potem kupilem CBRke 400 RR i powiem CI zadowolony z niej bylem bardzo idealnie sie prowadzi, bez awaryjna,spalanie ok 5 - 5.5l/100km -poprostu taka :D tyle ze w niecaly sezon mi sie znudzila za malo koni,maly Vmax =195 niby kawy maja 220 ale to chyba dziwne wolalem jednak CBRke.Jak masz rowno pod sufitem i kase to bierz 600tke ja jak bym wtedy mial 10-11 tys zl to bym tak zrobil :D ale zrobisz jak chcesz ja Ci tylko dobrze radze :mrgreen: narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat był niedawno poruszany więc wysterczy sie tylko rozglądnąć dobrze po archiwum... :D [shadow=red:e7e733e975][/shadow:e7e733e975][shadow=white:e7e733e975][/shadow:e7e733e975] hehehe wkońcu się pobawie cieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w te wakacaje zacząłem czyli bedzie tak ze 3 miechy wiem że to mało ale juz smigam bardzo dobrze :mrgreen: a emzety itp mi sie nie podobają (bez urazy dla posiadaczy :mrgreen: ) i dlatego moj wybor padł na zxr 400, przemawia za nim przedewszystkim cena no i wyglad ktory mnie urzekł od pierwszego spojrzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt troche zabrzamiało tak nijak :D a tego ci na tą chwile nie powiem bo nie pamietam :mrgreen: ale powiem ci jedną rzecz ze tak jezdzilem ta 50 i myslałem ze juz wysztko umiem i ze nie ma w tym nic trudnego, mozna spokojnie brac cos wiekszego ale potym jak mnie kumpel przewiózł na EMZECIE 250 !!!!!! nabrałem wielkiego respektu do japońskich potworów :twisted: kurde tylko a moze raczej AŻ 250 i rwie nieźle a co mowic japonskich 600 itp. stwierdziłem że życie mi miłe jeszcze i nie chce go konczyc przedwczesnie :D

 

aha i jeszcze mam jedno pytanko czy jest jakaś różnica między modelami zx4r a zxr 400 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do różnicy to nie ma motor nazywa ZXR 400 w stanach dostał nazwę ZX4R ninja... jak masz jakieś pytania dotyczące ZXR 400 to pisz na PW postaram się pomóc...

Moge ci sprzedać.... mam na oku GSXRa 750 zakochałem się w nim tak że ZX do żyda!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie zakochałem w tym motorze po same uszy :mrgreen: ale w tym nowszym niż ten co igła ma :D normalnie masakra :mrgreen: po ile chodzą tak średnio te maszyny, chodzi mi o rocznik tak 91-94 (bo ten model z tym jednym przednim światłem wychodził od 91 chyba nie ? ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tez sie uparlem na mala ninje i ja kupuje jak wroce do PL :PPP wlasnie ciezko tyram na tego ZXra ;) do pracy i kabona sie znajdzie :D))

 

podobno pali okolo 5,5L Vmax 210-220km/h, 0-100 ok. 4,5sek ; twardy, bardzo sportowa charakterystyka, wyyyyyyyyyyyyyyysokie obroty, podobno jestduza mozliwosc ustawiania zawieszenia, co tez zaczytalem z neta "maszyna dla poczatkujacych sportowcow, nie na 1 moto" i ze jest bardzo wymagajaca serwisowo. A ogole bardzo wdzieczny motocykl :D co by nie bylo nic mnie nie przestraszy. Postanowione, rok odkladania kasy, juz prawie 3mce charowy po 14h/dziennie i w pazdzierniku ZXR400 99' moj :mrgreen: :mrgreen:

 

no to pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...