Skocz do zawartości

Kawasaki ZXR 400


Rekomendowane odpowiedzi

Olej > nie mam kiedy wpas cna gg, pisze tylko z biura od mojego szefa, wiec gg nie za bardzo moge zainstalowac ;)

 

Igla > powiedz mi co sie moze popsuc w ZXR 400, i na co mam zwracac uwage jak bede kupowal? ;) koles cos mowil ze jest lekko przetarty na owiewce, ale nic nie robil bo mu zal oryginalnego zielonego lakieru :mrgreen: hehe, cos mowil ze ma zamontowane sportowe sprzeglo, poza tym nic wiecej nie wiem.

co raz bardziej mysle o tej kawie, bo jednak F2 to za duzo :/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=31616422 <--do tematu ;)

 

Nowak> W sumie to staraj się nie przeoczyć wad które sprzedający stara się ukryć... wszystkie elementy mają być oryginalne najlepiej jak by jeszczemiał lakier w orginale

W przypadku tego modelu zwróc uwagę na rozrząd (łańcuszek ).. aha i jeszcze jedno silnik kawki wydaje na wolnych charakterystyczny dzwięk który milknie po wcisnięcu sprzegła.. tym w ogóle się nie przejmuj... to norma w kawach... i jest nie groźne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles wydaje sie byc uczciwy po rozmowie, mowil ze jest leko zarysowana owiewka i tego nie naprawial zeby kazdy to widzial. mowil ze niektorzy nie widzieli i dopiero jak im powiedz to zobaczyli, (podobno gelba parkingowa). Do teog jest ksiazka serwisowa, serwisowany w PL i kupiony w PL. Oryginalny udokumentowany rpzebieg itd. Poza tym mowil cos takiego, ze 400tki maja strasznie slabe ramy, i wystarczy mocniej uderzyc w krwazenik i moze sie juz przesunac itd , takze niby w tej kawie nie ma zadnych sciem ;)

na wszelki wypadek wolalbym wziac kogos zeby to obejrzal ale nie ma chetnych narazie ;)(

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze was zapytam o honde cbr 400 rr :mrgreen: jak to jest w przypadku tego motoru ??

Jak jest z dostępnością części i awaryjnością w stosunku do zxr'a ?? Z tego co zobaczyłem na

różnych stronach to cebeerka jest tańsza od zxr'a nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400tki maja strasznie slabe ramy, i wystarczy mocniej uderzyc w krwazenik i moze sie juz przesunac itd , takze niby w tej kawie nie ma zadnych sciem
byc moze nowe modele mają przypadłośc z ZX6R powyżej 98 tam też są słabe ramy i mają tędęcje do pękania... czym to jest spowodowane nie wiem....

OLEJ>nie zastanawiaj się bierz CBRke jest mniejsza ładniejsza i w ogóle podobno mniej awaryjna... i ma odcięcie które brzmi pięknie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: no no tylko weź i znajdz najpierw gdzieś taką do sprzedania :P żeby sie po pierwszej jeździe nie rozsypała :P

a propos ma ktoś dla odmiany z cebeerą filmiki, tzn. same linki wystarczą :twisted:

dzis znalazłem zdjęcie z zarąbiscie zrobioną cebeerką zobaczcie sobie :twisted: normalnie wyczes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igla jeszcze jedna sprawa: jak gadalem z kolesiem to mowil ze wszystkie czesci mozna kupic w jakims katalogu. Klasy chyba ? nie doslyszalem :D mowil ze wszystko jest i ceny sa dobre. Mam do Ciebie pytanie, bop chce sobie kupic jakis sportowy wydech, z tego co mowil to trzeba kupic specjalnie do ZXR400 bo ten co ma od 600 tri-oval to zmula zxra... co Ty na to> nie wiesz gdzie mozna kupic tanio taki wydech?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam własnie ja jezdze kawa zxr 4 rok prod. 94 i jest sprowadzony z Japoni .. jest to fajny mały motor bardzo dobry w jezdzeniu po wawie i nie tylko , osiagi sa tez dobre jak na nasze ulice jesli chcesz zobaczyc motor musisz klikna c na www.norbertzxr.sympatia.pl ok jak cos potrzebujesz kliknij pozdrawiam norbertzxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugich przeszukiwaniach internetu odnalazłem pare plikow i filmikow z zxr'em w roli głównej

 

http://www.zxr400.de/ jak jesteście na stronie klikacie na gorze PORTAL>>>DOWNLOAD

 

a tam sa 3 flimiki i dwa pliki mp3 z odgłosami małej ninji :banghead: :mrgreen:

 

dziękować nie musicie :mrgreen: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...