Skocz do zawartości

Ruszanie z drugiego biegu. Można??


karolMTX80r2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to ze mam silnik troszke po przeróbkach i na torze nie wygodnie startowac mi z jedynki, a z dwujki mam duzo lepszy start, tylko boje sie ze cos moze sie stac ze skrzynią

 

A jaki jest sens ruszania 80 2T z drugiego biegu?

 

Moze to jest 80 2t ale przyspieszeniem i moca dorównuje cr 80 gdzie silnik jest bardzo wysilony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze to jest 80 2t ale przyspieszeniem i moca dorównuje cr 80 gdzie silnik jest bardzo wysilony

 

ciekawe :D to co ty tam zrobiłeś bo cr ma pod 28KM a mtx ma 10 ......

 

 

Chodzi o to ze mam silnik troszke po przeróbkach i na torze nie wygodnie startowac mi z jedynki, a z dwujki mam duzo lepszy start, tylko boje sie ze cos moze sie stac ze skrzynią

 

prawda jest taka że jak startujesz z klamy to w zasadzie czy jedynka czy dwójka tak samo dostaje po dupie skrzynia i sprzęgło a z 2 jest wugodniej i szybciej i lepiej jak atakujesz podjazdy .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to znaczy ze moge ruszac ale skrzynia dostaje i sprzęgło:(.

To oznacza ze musze sie przesiasc na cos co pozwoli mi ruszac z dobra mocą bez strzału. Dzieki za odpowiedzi:) pozdrawiam.

 

A w razie w to moge napisac co tam jest zrobione ze ma tak podobna moc do cr😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie swap z cr może mtx-a zbliżyć mocą do cr-ki :p jal sie ścigasz to pewnie że startuj z 2 każdy Ci to powie, a zużyciem szczególnie sie nie przejmuj ten sport niestety polega na tym, że nie ma nic za darmo... A jak szkoda Ci sprzęgła , albo skrzyni to wbij 5 i kręć oberki po lesie tylko koniecznie po równym żebyś redukować nie musial...

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda silnika w tak małym enduro na torze do hard enduro katować

. Sprzedac to w pi*du i kupie ttr 600.

 

ttr-ka tej pojemności do hard enduro jest moim zdaniem za ciężka.

Dodatkowo przesiadka z mtx-a na taką krowe i jazda w hardzie będzie dla Ciebie sporym wyzwaniem

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do hondy jest pełno kitów tuningowych ala tłok fi 54 , gaźnik 26 do tego szeroka membrana na karbonie i dyfuzor pro i honda lata prawie jak wyczyn .

 

No to żeś zgadł :)

 

A na ttr mysle dalbym rade spokojnie. Moc ma chyba podobną do BMW gs 650. Dala mnie ciezkosc nie ma znaczenia. Sam codziennie chodze na silownie i mysle ze troche pary jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ttr 600 na tor to jakieś sado macho już lepsza ta cr80 byłaby bo lżejsza......

 

 

A jak szkoda Ci sprzęgła

 

akurat motocyklowe sprzęgło mokre jest zauważyłem bardzo mocne szczególnie w piździkach 90% jakich spotykam spalonych to wynika z złej regulacji linki i faktu że gościu dzidował na półsprzęgle o tym nie wiedząc takto to jest prawie nie do zakatowania

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...