Skocz do zawartości

Subaru Forester XT


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój kumpel, kupił amerykana 2,5 turbo + oczywiście automat ze świeżą fakturą za zrobienie uszczelki (jakiś subarowy serwis w warszawie ale nie ASO), pojeździł z 20 tyś i wys*ała się znowu, chyba z drugiej strony, ale zrobił od razu dwie. Także 100% Foresterów II XT które znam miały problem z uszczelką :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia automat -niezniszczalna.

Manual przy seryjnej mocy, bez katowania wytrzymuje automata w turbinie chyba ciezej potem sprzedac- automat pali ze 2l wiecej,

a uszczelka pada albo i nie, jak sie trafi i po kim.. Raz zrobione porzadnie trzyma wieki.

 

Do cywilnej jazdy najlepiej brac najmocniejszego ssaka w automacie 2.5 170KM, dobrze znosi LPG,

Turbo jest kaprysniejsze i duzo drozsze w utrzymaniu. Manualem dynamiczniej sie lata, ale automatem o niebo wygodniej, co kto lubi :)

 

Najwazniejsze kupic cos z dobrych rak, albo swiezo sprowadzone, w czym jeszcze polscy kowale nie trzymali lap ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem salonowy 2,5 Turbo po modzie na ponad 300KM, skrzynia manualna i uszczelka pod głowicą to najgorsze elementy tego samochodu.

Generalnie nie polecam.

Kij wie kto i co Ci tam szponcil..

Forester to nie STI. Jezdzi sie seria i wytrzymuje.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kto, tylko samochód był kupiony od Martyny Wojciechowskiej i serwisowany w 4Turbo, więc wysoka jakość.

4Turbo to apteka dla naiwnych.

4Turbo slynie z tego ze jak przekraczasz ich brame to od razu masz uszczelki pod glowicami do wymiany :)

Lubia to robic i kasuja az dupa sie marszczy.

i powt. Forester to nie STI.

 

PS. U kumpla w komisie stoi Fores, z 04 roku, 400 000 MIL nawiniete, ORI motor - NIC NIE ROBIONE.

-tak wlasnie padaja Subaru :)

Jak trafi w rece kata to za*ebie wszystko.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel, kupił amerykana 2,5 turbo + oczywiście automat ze świeżą fakturą za zrobienie uszczelki (jakiś subarowy serwis w warszawie ale nie ASO), pojeździł z 20 tyś i wys*ała się znowu, chyba z drugiej strony, ale zrobił od razu dwie. Także 100% Foresterów II XT które znam miały problem z uszczelką :sad:

Jesli wymienili sama uszczelke to nic dziwnego, moze glowicy nie sprawdzili, roznie bywa. Sprawdzenie glowicy to obowiazek jak i doslownie liznac ja, zdjac pare setek. Te okrzyczane serwisy sa roznej jakosci, nieraz zwykly rzemieslnik na zadupiu zrobi porzadnie. A potem chodza sluchy ze to czy tamto sie psuje.

Forester jak i inne 90% 4 cylindrowcow w automacie sa kiepsko zestrojone. Automat =V6 jesli jazda ma byc przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wymienili sama uszczelke to nic dziwnego, moze glowicy nie sprawdzili, roznie bywa. Sprawdzenie glowicy to obowiazek jak i doslownie liznac ja, zdjac pare setek. Te okrzyczane serwisy sa roznej jakosci, nieraz zwykly rzemieslnik na zadupiu zrobi porzadnie. A potem chodza sluchy ze to czy tamto sie psuje.

Forester jak i inne 90% 4 cylindrowcow w automacie sa kiepsko zestrojone. Automat =V6 jesli jazda ma byc przyjemna.

nie chce pisać bajek, ale zgolili go na chyba 6tyś netto więc nie wyobrażam sobie żeby glłowica nie była planowana/zabielana.

Jakby nie było dla mnie forestery to mega samochody, ale dla zamożnych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rav 4 starszej generacji? OK 1998-2000r 3d? Daje radę? Musi nadawać się na rozjeżdżone żwirówki z wodą w koleinach, śnieg do 30-50 cm itd... Takie auto do przysłowiowego tłuczenia w piachu, błocie, śniegu i kurzu. Myślałem o forku ze względu na to, że ma w miarę dobre właściwości jezdne szosowe i "terenowe".

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce pisać bajek, ale zgolili go na chyba 6tyś netto więc nie wyobrażam sobie żeby glłowica nie była planowana/zabielana.

Jakby nie było dla mnie forestery to mega samochody, ale dla zamożnych ludzi...

Roznych magikow widzialem

 

Patrol jest ogromny w porównaniu do forka. Raczej coś w stylu forestera bym chciał. Ewentualnie jakaś Grand Vitara 3d. Coś lekkiego.

Grand Vitara to gowno.

Jak chcesz auto na szutr i na asfalt, do wszystkiego, Toyota 4Runner max do 02' to jest porzadnie zrobina maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...