Skocz do zawartości

łańcuch 520 do 120-140 zł -jest sens ?


Rekomendowane odpowiedzi

Michoa tak nawijasz o łańcuchu a zęby ? Jak tego nie wymienisz to lepiej kup najtańszego chinola bo i tak zaraz się rozwali na kołyskach.

Wczoraj polatałem to nawet da się wyczuć różnicę w mocy po wymianie zestawu. Jakbym załozył tego DID-a na stare kołyski to szybko by się bajka skończyła..



Nie wiem czy nie lepiej było by wymienić same zęby i skrócić stary łańcuch (jak już tak trzemy szkłem dupę) . Wydaje mnie się że stary łańcuch tak szybko nie zdeformuje nowych zębatek jak stare zębatki nowy łańcuch.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód będzie nowy JT bo stara jest szczerbata - od strzałów z klamy na luźnym 2 zęby straciła :D jutro jadę odebrać .....

 

tylnia narazie zostaje , nie jest tragiczna w kwesti miesiąca czy dwóch planuję ja też wymienić ( 90 zł :( )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że tam nie ma regulacji naciągu łańcucha?

 

Jak nie masz serwisówki to tu znalazłem jakieś:

 

http://www.oscarmayer.net/atc/manuals/

 

 

Nie wiem jaki masz dokładnie model, ale w tej instrukcji, którą przeglądałem jest normalnie regulacja na tylnej osi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz sobie zrobić jakiegoś partyzanckiego napinacza z rolką i nim regulować napięcie łańcucha jeżeli nie ma regulacji? Swoją drogą to nie wiem jak Ty możesz żyć z tym swoim wiecznie małym budżetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą to nie wiem jak Ty możesz żyć z tym swoim wiecznie małym budżetem.

 

próbowałem się powiesić ale jestem za gruby i żaden kinkiet ani linka nie wytrzymują a do rzeki mam nie skakać bo może być powódź , więc muszę jakoś żyć :(

 

 

Nie wiem jaki masz dokładnie model

 

honda atc 250R 1984 year , wedle mojej serwisówki nie ma tam żadnej regulacji

w quadach regulacja wygląda tak że przesuwa się cała tylnia oś razem z łożyskami i ten sposób zwiększasz odległość zębatki dużej od małej i napinasz łańcuch u mnie oś tylnia jest na sztywno w jednym miejscu nie da się jej przesunąć no a silnika też się nie da co jest chyba logicznie :D i fabrycznie nie ma tam żadnego napinacza więc dochodzę do wniosku że honda nie przewidziała regulacji..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno to dla 84 ? u mnie to wygląda zupełnie innaczej , nie ma możliwości przesunięcia osi wahacza , cyknę ci fotę na dniach

 

 

No i słusznie, honda się nie psuje - to po co regulacja :biggrin:

 

no dali dupy jak michoa jadąc do UK :D

szczerze to jestem zakręcony jak woda w klozecie po spuszczeniu wody , mam jeszcze jeden namiar na tanie didy na PW ( dziękuje ) także ten tydzień nie latam niestety :( a na przyszły weekend coś kupię tylko muszę jak waszka g na spokojnie podbić do tematu ( w niedziele pewnie to zrobię ) i coś wybrać....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...