Skocz do zawartości

Woodstock 13-17.07.2016 Kostrzyn n/Odrą


Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie i w tym roku w imieniu CKM Boanerges zapraszam do Motowioski w ramach Woodstock 2016.
Ci co byli wiedzą czego się spodziewać, ci co nie byli niech pytają forumowiczów co byli :-)

Można też popatrzeć na foty i filmy z lat ubiegłych na naszej stronie Fb https://pl-pl.facebook.com/Boanerges.Poland/

Jak widzicie w tytule termin Woodstocku został zmieniony ze względu na Światowe Dni Młodzieży by dwie tak duże imprezy nie pokrywały się. W tym roku spotykamy się 2 tyg wcześniej czyli 13-17.07
Rejestracja ruszy coś ok środowego popołudnia. Można przyjechać wcześniej ale ze świadomością braku infrastruktury zlotowej i ochrony terenu.
Miejsce te samo co rok temu czyli wjazd od ul. Milenijnej
Wjazdówka tak jak rok temu czyli 40/30zł

Jeżeli ktoś na szybko chce mieć odpowiedź na pytanie proszę pisać do mnie na maila [email protected] ( w odróżnieniu od forum zaglądam codziennie )
lub dzwonić 661 39 77 59 Jastrząb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tą kolejką? będzie osobna dla wcześniej opłaconych wjazdówek?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak to jest z tą kolejką? będzie osobna dla wcześniej opłaconych wjazdówek?

Po opłaceniu wjazdówki on-line dostajesz maila z rezerwacją. Wydrukowany jest przepustką do wjazdu na teren motowioski bez stania w kolejce. Rejestrujesz się później ( by dostać opaskę ) gdy nie będzie kolejki, oczywiście nikt nie zabroni w niej stanąć :-)

 

A jak nie przyjadę motocyklem to też mogę wykupić miejscówkę?

Tak, jak będziesz miał ze sobą motocyklowy dowód rejestracyjny. Czy motocykl fizycznie wjedzie nie wnikamy :-)

Jest to związane z ograniczonym miejscem jakie jest do naszej dyspozycji.Wielu nie motocyklowych woodstokowiczów wpada na pomysł by się zakwaterować w motowiosce, staramy się ten proceder ograniczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam po wielu stronach ale nic nie znalazłem. Jak wygląda sprawa z zostawieniem gdzieś stroju motocyklowego i kasku? Byłem na woodstocku już kiedyś i wszystko leżało w namiocie ale te przedmioty nie były jakieś wartościowe. Przyjazd motocyklem wygląda nieco inaczej. Nie powiem miałbym obawy przed trzymaniem rzeczy bez zabezpieczenia. Nawet darując sobie kombinezon na 600km w jedną stronę i tak pozostaje jeszcze kask...

 

Ktoś sprawdza wyjeżdżające motocykle z parkingu, czy właściciel musi potwierdzić własność motocykla dokumentami czy można wypchać wszystko co się uda? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam po wielu stronach ale nic nie znalazłem. Jak wygląda sprawa z zostawieniem gdzieś stroju motocyklowego i kasku? Byłem na woodstocku już kiedyś i wszystko leżało w namiocie ale te przedmioty nie były jakieś wartościowe. Przyjazd motocyklem wygląda nieco inaczej. Nie powiem miałbym obawy przed trzymaniem rzeczy bez zabezpieczenia. Nawet darując sobie kombinezon na 600km w jedną stronę i tak pozostaje jeszcze kask...

 

Ktoś sprawdza wyjeżdżające motocykle z parkingu, czy właściciel musi potwierdzić własność motocykla dokumentami czy można wypchać wszystko co się uda? :|

 

Na motowiosce są zasady zlotowe nie wódstokowe, Swój kask i ciuchy zostawiam w namiocie przez 5 lat nic nie zniknęło. Na pole jest bardzo ograniczony wjazd. Jeżeli ktoś bez opaski,,,,stop jeżeli ktoś kogo nie czaje szwenda sie przy namiocie moich znajomych ( z całym szacunkiem dla Boanerges), ale kop na ryj......i teraz jeżeli ktoś krzyknie, albo będzie miał podejrzenie ze ktoś lewy sie szwenda gdzieś 200 metrów dalej i może nawet zamierza coś zwinąć dalej polece....i kop na ryj........to motowioska na woodstoku ...nie na odwrót,

 

edit , bo przyuważyłem że lecisz z kieleckiego. Ja śmigam z radomia w środe gdzieś koło 10.00, Przlot 140-160, tylko bo widze żeś cebrą, a ja swoje moto z profilowego dawno opilyiłem ( chociaz cebre tez miałem to wiem że wiecej niz 160 prze z dłużej nie uciągniesz), przelot pewnie w pare osób,,,,,ale to tylko kostrzyn to się zobaczy....jak co pisz, na miejscu nic ci nie zginie,

Edytowane przez iras82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem:

Boanerges = Chrześcijański Klub Motocyklowy

Woodstock = Pacyfka (Upadek Chrześcijaństwa), Owsiak itd.

Nie no stary nie przeginaj , jeśli ktoś ma reprezentować chrześcijaństwo w sposób jaki robi to ten klub to ciężko o lepszych . Mówi to ateista , PiSowiec , użyszkodnik pola woodstokowego :D . "Pana" w czerwonych gatkach nie trzeba kochac żeby zrobić coś dla ludzi .

Bywam nieczęsto a teraz doszły obiekcje związane z pomysłami śniadych "ubogacaczy" kulturowych :bigrazz:

 

Co do kradzieży - kiedyś tam "zaje**ne" narzedzia znalazłem 2 lata później nad modułem zapłonowym , wpadły se głębiej .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem:

Boanerges = Chrześcijański Klub Motocyklowy

Woodstock = Pacyfka (Upadek Chrześcijaństwa), Owsiak itd.

 

Zachęcam do lektury Nowego Testamentu, znajdziesz tam odpowiedź. Tak na szybko jeden z fragmentów:

Gdy Jezus siedział w domu za stołem, przyszło wielu celników i grzeszników i zasiadło wraz z Jezusem i Jego uczniami. Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: "Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami?" On, usłyszawszy to, rzekł: "Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Bo nie przyszedłem, aby powołać sprawiedliwych, ale grzeszników"

Ew. Mateusza 9.10-13

 

Ps. Pozdrawiam, też z Białegostoku :-)

 

Edytowane przez Boanerges-Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w związku z ogrodzeniem woodstocku jako całości coś zmienia się w funkcjonowaniu motowioski?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że w czwartek już może być tłoczno :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...