Skocz do zawartości

Simson & Chart -spór co jest lepsze i bardziej wytrzymał


parabolic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CHART RULEZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma to jak doglebnie uzasadnic swoj wybor / swoja wypowiedz. Moze jakies argumenty przynajmniej bys podal ? :banghead:

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
CHART RULEZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ojjj kolego kolego uważaj.

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to to jest forum, a nie czat.

Koledzy mają rację - chcesz zrobić sie w bolsa, proszę bardzo, ale to będzie Twój ostatni drink na tym forum.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el Kurczako powiedział:

cooo? czemu wymiękają? dobrze zrobiony ogar 200 wyciąga ok. 50km/h  

romety t1 też coś koło tego. i nie mów mi że oblokowany ogar wyciaga 65  

czy więcej bo akurat miałem przyjemność jeździć i na jawce i na ogarze,  

dawno odblokowanymi i jakoś wskazówka nie przekraczała 45 na prostej.  

a silniki są w miarę dobrze zrobione.

To na jakimś gównie jeździłeś.Mój ogar 200 na asfalcie z oponą kostką jechał 63 Km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój oagr ciągnoł na drugim biegu 50km/h. widze że znalazł się wreszcie ktoś co potrafi powiedzieć coś z doświadczenia o ogrze 200  :mrgreen:

ta a to co ja mówię to może nie z doświadczenia?

jeździłem na ogarze 200 i jawce 50 i ich prędkość maksymalna nie różniła się dużo

tzn nie odbiegałą od tych 45km/h o wiecej niż 1-2km/h w dół lub w górę.

Z górki to może by nawet i 60 pojechały ale na prostej nie ma szans.

Bronię swojego zdania bo jak już mówiłem jeździłem na 2 różnych egzemplarzach

i osiągi były podobne żeby nie powiedzieć identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Jawka spokojnie na prostej wyciaga jakies 55-57. A mam nieszczelny tlumik, zdlawiony gaznik i opony na granicy uzytecznosci. Juz na drugim biegu mi jedzie 40, wiec moze el Kurczako ty trojki nie wlaczyles? :banghead:

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... nudne sa opowieści.... mój idzie 65,45 km/h a mój 50 na jedynce.

 

Ja jeszcze nie jechałem na maxa moim simkiem. Po co, praktycznie nie ma żadnej równizy w prędkości. Wole eksploatowaś moto na dłuższych trasach. Nie mówie że nie lubie przygrzać.... :twisted: ale już chyba mnie sie to znudziło. Jaką macie pewność że faktycznie tyle jechały. trzeba wziąć kolege autem, i niech jedzie obok was, nie za wami bo wteyd pomiar moze byc zakłamany. Besztam ludź którzy mówią że na 2-ce simkiem jechali 60.

 

Pozdrawiam Norbert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wole eksploatowaś moto na dłuższych trasach Nie mówie że nie lubie przygrzać....  ale już chyba mnie sie to znudziło.

 

Fajny masz avatar :banghead::)

 

Jaką macie pewność że faktycznie tyle jechały. trzeba wziąć kolege autem, i niech jedzie obok was, nie za wami bo wteyd pomiar moze byc zakłamany. Besztam ludź którzy mówią że na 2-ce simkiem jechali 60.  

 

 

Mój licznik był sprawdzany z licznikiem w samochodzie ojca, motorze brata (elektroniczny), i kumpla w wsk-ce. Więc uważam że był sprawdzony i nie fałszował

 

Jaką macie pewność że faktycznie tyle jechały. trzeba wziąć kolege autem, i niech jedzie obok was, nie za wami bo wteyd pomiar moze byc zakłamany. Besztam ludź którzy mówią że na 2-ce simkiem jechali 60.  

 

co do liczników w simaku to zazwyczaj wskazania są bardzo optymistyczne :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...