Skocz do zawartości

WRÓCIŁEM Z NORDKAPP - RELACJA Z WYPRAWY


hubert!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

być może wkrótce będzie można przeczytać moją relację w ŚM. rozmawiałem już na ten temat z Pawłem :banghead:

dzięki Pawłowi, który dokładnie przejrzał mojego Transalpa i wymienił w nim co trzeba nie miałem żadnych niespodzianek. dzięki Paweł! :D wkrótce wpadnę na wymianę łożyska w główce ramy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde relacja super :D My to znaczy ja z zona i corka tez bylismy w tym roku na Nordkapp i tez bylo bardzo goraco szczegulnie na Lofotenach doszlo do 27C°.Bardzo chcialbym wybrac sie w strony drog Troli , Prekestolen , Jechalem prosto E6 a wracalismy przez Fiinlandie, pomijajac te piekne tereny.My tez zrobilismy pare fotek z wyprawy

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/spart70/a...lbum?.dir=/e705

a tu powolutku powstaje fotorelacja dzien po dniu.

http://www.motospart.net/Nordkapp%202004.htm

mam nadzieje ze opiszesz tak fajnie jakto zrobiles z nordkapem wyjazd do turcii ja mam pietra mowiac szczeze i podziwiam ludzi jadacych w te tereny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sprzedajesz motocykl http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=29970194 :?:  :?:  :?:

 

Sprzedaję, bo chce kupić nowego Transalpa w salonie, ew. w grę wchodzi zamiana z rozsądną dopłatą na max. 2 letni, kupiony w PL w salonie

Cytat z tejże właśnie strony :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko nauczę sie troche lepiej jedzic na moto i uzbieram na jakieś fajne używane turystyczne enduro to chyba nic mnie nie zatrzyma w domu. Powiem krótko coś pięknego i szczerze mówią nie myslałeś o zamieszczeniu tego gdzieś np. w magazynie national geografic piszesz naprawde super i z Twoim talentem szukał bym sponsorów na kolejne wyprawy i publikował bym to wszystko w oficjalnej prasie, material zdjeciowy jaki i opis sa na prawde super. GRATULUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkie odcinki z podróży skopiowałem do edytora tekstu (razem ze zdjęciami) i powstał przewodnik po trasie o rozmiarach 500kb, który sobie wydrukowałem i zacznę na spokojnie czytać. Rewelacja godna opisania w jakimś czasopiśmie, nawet geograficznym. Spróbuj! W tym roku nie miałem czasu na taką eskapadę ale w przyszłym to muszę tam pojechać. PZDR Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...