Skocz do zawartości

WMMP i PUCHAR POLSKI 2016


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty. Mnie czasem gaśnie przy ruszaniu, a start jest ważny. Pytałem o formalności bo szukam wymówki żeby znowu przesiedzić sezon na trybunach i narzekać, ze sport motorowy leży. Poza tym stary jestem i coraz wolniejszy.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym stary jestem i coraz wolniejszy.

 

Dla równowagi - ja nigdy nie byłem szybki! ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto3 i Open125 też to nie dotyczy, tu jest ograniczeniem tylko pojemność i rodzaj silnika.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości policzylem sobie limity TOP LAP czyli 107 % najlepszego czasu z mistrzowskiej.

Chodzi o czasy jaki trzeba bylo osiagnac zeby wypasc do tej klasy .

O ile w rookie 1000 nie bylo tak zle bo Szkopek zasuwal jak szalony :) i czasy na rundach w Poznaniu to byly w okolicach 1:40 , 1:39 i 1:38 to w ROOKIE 600 wystarczylo juz jechac okolo 1:43 i juz jest OUT :)

Widac,po czasach ze normalnie wiecej chlopakow by wypadlo ale nie wszyscy zaliczyli 50% rund.

 

Wyglada na to ze Panowie w PZM pomyśleli zeby zapelnic klasy mistrzowskie :) ,ciekawe tylko ilu z tych chlopakow naprawde przeniesie sie do stockow z Rinasem czy do supersportow z Ziołem :)

 

tutaj sa dokladne czasy top lap :

http://www.chronopn.neostrada.pl/15_M_TLZ.HTM

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, patrząc na te tabelki czasów nasuwają mi się dwie myśli, po pierwsze obsada klas Rooki 1000 czy 600 prawie zawsze po 20 chłopa (warto ścigać się w tych klasach, bo nie ma to jak rywalizacja z taką ilości zawodników, Marino o tym pisał ostatnio), druga myśli jest taka, że jeśli się nie ma odpowiedniego budżetu na następny rok i jeśli się już przekroczyło te limity, to nie warto startować więcej niż 50% rund :).

Rinas coś kiedyś wspominał, że będzie trochę ludzi w tym roku w jego klasie, między innymi Damian poleci prawdopodobnie na R6. Nie wiem co z Krajewskim Przemkiem i Paskiem czy supersporty czy superstocki ?

Pasek, Krajewski, Damian, Kosiniak, Surowiec nasz Rinas, jeśli byliby w jednej lidze to byłoby już ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, w 600 w Mistrzostwach jak dobrze pójdzie to lekko 15 chłopa stanie na starcie w łączonych sst600/ssp a może i... 20 zawodników?

 

Ale to tylko takie moje rozmyslania, co będzie - okaże się na starcie!

 

Czuję przez krew że będzie dobry sezon. Na pewno w mojej klasie, może nie będzie tłoku ale starczy 5-6 nowych, szybkich, żądnych krwi, potu, łez i chwały młodzieńców i... będzie się działo. Będą progresy, czasy i adrenalina! I piękne wyścigi ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobno jak nie masz fejsa to nie istniejesz ,wiec musialem w koncu to zrobic :)

 

https://www.facebook.com/Piotr-68-Matczak-1705247116427562/?fref=ts

 

 

Łe. To idę się przywitać :)

Będziesz miał więcej znajomych :)

edit. Nie można się zaznajomić tylko polubić hahah :)

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały Tips&Tricks: ;) Możesz sobie puścić reklamę fanpejcza i np. ustawić target na dziewczynki 16-25 :) Tylko nie wiesz tego ode mnie, bo w cymbał zarobię :P

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...