Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój, oglądanie prognozy na 10 dni w przód jest wiarygodne mniej więcej tak, jak wróżenie z fusów :)

Dokładnie. 2-3 dni do przodu można tylko prognozować a nawet wtedy pewniaka nie ma.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanie: Mam opłacony najbliższy SD, i załóżmy że w piątek coś by mi wypadło, i nie mógłbym pojechać. Na stronie SD jest napisane, że rezygnacja na 1-4 dni przed imprezą to potrącenie 20%, natomiast ja nie chciałbym rezygnować, tylko przesunąć rezerwację na następny SD. Ktoś już to przerabiał? Czy w takim przypadku też potrącają 20%?

 

I jeszcze pytanie jak to praktycznie wygląda gdy mam opłacony SD, i na miejscu okazuje się, że cały albo większość dnia pada? Możliwe jest przesunięcie rezerwacji na inny termin lub zwrot 100% kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem zwrotu kasy nie ma w ogóle, rezygnacja = przeniesienie na inny termin, w zależności kiedy to zgłosisz to później musisz tą różnice dopłacić do następnego treningu.

 

 

 

Rezygnacja z uczestnictwa w treningach
  • Rezygnacja z uczestnictwa w treningu wymaga formy pisemnej - email [email protected].
  • Rezygnacja od 4 do 1 dnia przed imprezą, wiąże się z obciążeniem Uczestnika 20% wartości treningu motocyklowego,
  • Rezygnacja w dniu imprezy, wiąże się z obciążeniem Uczestnika 100 % wartości treningu motocyklowego
  • Rezygnacja bez wcześniejszego poinformowania Organizatora wiąże się z pokryciem przez Uczestnika 100% kosztów udziału w treningu.

Organizator nie przewiduje możliwości zwrotu środków pieniężnych.

 

 

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...