Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rura to Ty też robiłeś licencję ?

Bez przesady szybki to ja dopiero chcę być :) Ja w sumie na tym Sd przejechałem 10 laps także nie pojeździłem za dużo. Kwali i wyścig dobrze się ułożył dla mnie, aczkolwiek dowiedziałem się właśnie, że Rafał Ochocki na Dytonie był pierwszy w tym wyścigu więc sory za błąd ale nie o to chodziło w tym wyścigu.

Ruffi będzie faworytem w tym roku w Rooki 600 spokojnie poleci 1,40 już w tamtym roku na SDT był bardzo szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc od motovudu mowi wprost ze tak jest zle, zreszta jak oglądam wyscigi to mało kto tam jest tak rozpłaszczony do tyłu poza prostymi, gdzie pozniej po hamowaniu i tak sa na srodku, a czasami nawet przy samym zbiornku

 

 

No tak są różne szkoły. Motogp bym w to nie mieszał bo oni są w zupełnie innej lidze. Mi natomiast dużo lepiej bierze się zakręty jak unieruchomię dolną połowę ciała względem motocykla bo dzięki temu nie powoduję żadnych nerwowych reakcji zawieszenia.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No tak są różne szkoły. Motogp bym w to nie mieszał bo oni są w zupełnie innej lidze. Mi natomiast dużo lepiej bierze się zakręty jak unieruchomię dolną połowę ciała względem motocykla bo dzięki temu nie powoduję żadnych nerwowych reakcji zawieszenia.

Jasne, że motogp to troche nie ta liga, ale gość podaje konkretne argumenty za, generalnie ten film dla mnie to zupełnie nowe spojrzenie na temat, tym bardziej, ze nie mam się od kogo uczyć. Troche poza tematem to patrząc po kartingach (i nie tylko) mam wrażenie, ze wiele osób jest spaczonych ksiązkami code (i szkoleniach ktore w większości korzystają z tej wiedzy) i zamiast się skupić na szybkiej jeździe i sterowaniu motocyklem, skupiają sie na tym jak wyglądają na motocyklu no i oczywiście na przycieraniu asfaltu, co nie jest dziwne bo każde szkolenie torowe w zasadzie zaczyna się od omówienia pozycji, ale mam wrażenie, że większość nich nawet nie dotrze do poziomu, w którym ta pozycja będzie miała jakikolwiek wpływ na motocykl. Widzę na tych zdjęciach SD gościa (nie będe wskazywać palcem), co prawie schodzi na łokieć, a na ostatnim sd jechał moim tempem ( gdzie to był moja jedyna wizyta na poznaniu w 2015), a ja nawet nie przytarłam kolana :D

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, listy osób nie widziałem, widziałem wyścig i nie było tam żadnej daytony, chyba że ślepy już.

 

Wyścig żaden ale i tak się każdy chociaż odrobinę spina :)

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gadacie ,wyscig prawdziwy czy nie ale namiastka emocji jak w prawdziwym :)

Cos czuje ze na SDT bedzie gesto na polach startowych a moze nawet i w ROOKIE troche ludzi pojedzie .

Treningi na SD maja to do siebie ze nawet w grupie A rzadko sie zdarza zeby pojechac cale okrazenie najszybciej jak sie potrafi ,bo czesto gdzies po drodze spotyka sie wolniejszego .Dlatego dopiero w czasie wyscigu mozna strzelic prawdziwa zyciówke ,max .....na ktory nas stać, a rywalizacja nawet jesli nie jest o jakies czolowe miejsca tez daje mnostwo satysfakcji.

Ale co ja wam bede gadal ,wsiadac i sie wyscigowac !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że wróciła podobno aplikacja z czasami?

Cytat z FB Speed Day "Już jest!!! Aplikacja na telefony Speedhive z czasami treningów Speed Day.

Czasy umieszczamy bezpośrednio po każdej sesji."

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...