Skocz do zawartości

Następna panienka


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kilka razy się zdarzało, choć niezbyt często :D.

 

W porównaniu do małej Suzy to jednak Bandit ma pierdolnięcie i na nudę nie narzekam. Z plecakiem ciągnie na jedynce do stówki, mała tyle na piątce leciała. No i łututututu pod mostem nie brzmiało jeszcze nigdy tak zajebiście :D.

 

 

 

Obejdzie się bez :D.

 

Z tego co kojarzę to Wy tam w milach macie!

I na 1 złapiesz 100?! Tosz to istny szatan :)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ramach stopniowego przekształcania w stróża może na wiosnę sprzedam moto i kupię sobie skuter 125ccm, np. Hondę Forza. Będę sobie pyrkał leniwie 70-90 km/h po mieście do pracy, a niedzielny wyjazd na rybkę do Helu będzie przygodą a nie nudną motocyklową przejażdżką w sznurze samochodów.

A pomyślcie o takim wyjeździe na Mazury lub w Bieszczady. Toż to będzie prawdziwa wyprawa a nie kilkugodzinny przelot!

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku, wiesz co, ja przez to przechodziłem przez ponad rok i jednak to jest upierdliwe wlec się non stop bo szybciej nie można. Najdłuższa moja podróż to 15 godzin i bodajże 575 mil. Serio musiałbym się zastanowić, żeby to zrobić jeszcze raz na takim małym motorku. W Bandicie zajebiste jest to, że można sobie jechać spokojnie 50kmh, ale po jednym ruchu ręką masz na budziku 160 i więcej.

Jeszcze w dzień odbioru tej 600 zarzekałem się, że 125 nie będzie zaniedbana i będzie regularnie śmigana. Od soboty jedyny kontakt jaki z nią miałem, to jak ją przestawiałem, żeby można było ugotować obiad :P.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ramach stopniowego przekształcania w stróża może na wiosnę sprzedam moto i kupię sobie skuter 125ccm, np. Hondę Forza. Będę sobie pyrkał leniwie 70-90 km/h po mieście do pracy, a niedzielny wyjazd na rybkę do Helu będzie przygodą a nie nudną motocyklową przejażdżką w sznurze samochodów.

A pomyślcie o takim wyjeździe na Mazury lub w Bieszczady. Toż to będzie prawdziwa wyprawa a nie kilkugodzinny przelot!

 

Coś w tym jest. Ostatnio częściej siadałem na er5 żony niż swojego fazera. Tutaj 90km/h to już były emocje. A na wiosnę robię jeszcze większy downsizing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

major nie wstrzeliłeś się w trendy na forum teraz modne są pierdopędy :D

 

ja to nie troluje ci jak z kola gospodyń wiejskich ale pilnuj się na tym poważnie , mnie to gejes 500 lekko ściorał a na hornecie 600 to się balem gazu odwinąć na prostej ( bandit jest mocniejszy od horneta ? chyba slabszy ? )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tak poważnie to decydujące jest tu kryterium wieku. Gdy koło 2000/2002 roku miałem bandita 1200 to ile razy wyjechałem na obwodnicę musiałem zamknąc licznik, przelotowe powyżej 200km/h na trasie były normą. Ale z tego się wyrasta, chociaż jeszcze parę lat temu uważałem, że najlepszą prędkoscią podróżną dla turystyki jest tak ze 150km/h, jednak powtórny egzamin z prawa jazdy przekonał mnie, że błądziłem :)

A teraz jestem starszy, powiedzmy nasycony jazdą dla adrenaliny i zwyczajnie mi się nie chce uprawiać partyzantki na drodze, partyzantki w sensie ukrywania się i przechytrzania policji wszelkiej maści, tej umundurowanej i tej ukrywającej sie w nieoznakowanych radiowozach. Więc za w miarę bezpieczne uważam prędkości 120-130km/h, a i te powoli na bocznych drogach stają się ryzykowne, bo coraz więcej jakichś dziwnych wysepek na drodze i co_kilku_kilometrowych ograniczeń do 70...

Naprawdę 125ccm zaczyna wystarczać do płynnej jazdy na większości polskich dróg.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz w jakiś tam sposób rację Staszku. Tutaj teoretycznie starczyłaby mi mała Suza, bo 70mph wyciągnie a formalnie szybciej nie można tu jeździć. Tyle tylko, że wyprzedzanie czy jazda z plecakiem, pod górkę czy nawet sama przyczepność i stabilność przemawiają za czymś nieco większym. Bandit ładnie ciągnie przy 50kmh na 6. biegu, nie dławi się itp, ale różnica jest kolosalna :D. Teraz po drodze do domu pękły mi dwie paczki, zjechałem z głównej krajowej i elegancko się toczyłem prawie zgodnie z kodeksem. Coś pięknego po prostu :D.

 

major nie wstrzeliłeś się w trendy na forum teraz modne są pierdopędy :D

 

ja to nie troluje ci jak z kola gospodyń wiejskich ale pilnuj się na tym poważnie , mnie to gejes 500 lekko ściorał a na hornecie 600 to się balem gazu odwinąć na prostej ( bandit jest mocniejszy od horneta ? chyba slabszy ? )



Dlatego nie sprzedałem swojego pierdopęda :D. Ogarniam właśnie miejscówę pod schodami i tam ją wcisnę na czas jakiś, ale nie sprzedam jej ;).

Bandit słabszy od Horneta o półtorej Suzy, ale póki co starczy. Wielu rzeczy trza się jednak nauczyć od nowa, nawyki z pałowania 125 nieco przeszkadzają itp. Tak jak np zbyt szybkie puszczenie sprzęgła po skręcaniu powoduje zajebiste podniesienie się przodu :D :D :D

No i mam za sobą pierwszy poważniejszy wyścig :D. Zamknięte dwie paczki, szkoda tylko, że medalu nie dostanę... :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...