Skocz do zawartości

nauka jazdy na motocyklu kobiety


fh1216
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tadeo - spokojnie duzych predkosci nie bedzie :P jesli juz to jej max te 30km/h w zupelnosci wystarcza :P w co watpie ze tyle pojedzie :P gorsza sprawa bo ona niby chce sie nauczyc jezdzic ale jakos jak ja zawsze zapraszam to odmawia i wymysla ze jutro ze za tydz itp ale jak zapytam czy chce wgl pojezdzic to pisze ze jasne , chetnie i wgl... :P

 

 

To niestety ale nie będzie chodzenia ;). Chyba że postawisz sprawę jasno, to i tak nic z tego nie będzie ale przynajmniej nie poobija Ci moto.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zaliczyłem glebę przy około 35 kph, to rozdupczyłem kierunki, nieco potargałem wydech i pogiąłem kierownicę i podnóżki. Mimo pełnego ubioru poobijałem się na plecach, miałem lekko zakrwawione piszczele (tylko zadrapania), obitą prawą kostkę i z powodu obecności znajomych z ekipy, moja duma krwawiła jak zarzynany prosiak. Aha, uderzyłem tyłem głowy o podłoże i czułem jak kask zbiera siłę gleby ;).

Drugim razem, przy około 60 kph, o dziwo nic mi się nie stało, a moto ucierpiało tak samo jak za pierwszym razem, z dodatkiem lusterek. Farta miałem, że to na lodzie :D :D

Ja bym pierdzielił taki interes tym bardziej, że panna nie da Ci zamoczyć :D :P Szukaj innej ;)

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj jak zwykle same dyskryminacje.... jedynie uzytkownik MICHAO cos tu gadal wmiare z sensem.... przeciez mowie wam ze to tylko bardzo spokojna przejazdzka... cyckow nie mam nnarazie w planie . uzbroilem sie bardzo w cierpliwosc i ewentualnie nie bede bardzo zalowal motocykla jesli dziewczyna miala by sie na nim nauczyc jezdzic cokolwiek... chce pomoc innemu to.... spokojnie 2bieg na poczatek to juz pelen sukces . a co do przedniego hamulca to sami wiecei ze nie bedzie miec wyczucia a tam tarczowy to jak "zlapie" kolo to odrazu gleba a tak to tyl po pierwsze slabszy i lepiej dociazony wiec duzo mniejsze szanse na zablokowanie kola.... z czasem i przedniego mysle ze bedzie uzywac :P oczywiscie kask obowiazkowy... jakies dlugie spodnie bluza moze rekawiczki... tylko ze teraz ona narazie odmawia jazdy... pisze ze chce sie nauczyc ale ze nie dzis itp i tak co kilka dni . bardzo chce pojezdzic ale jakos znow nie sklania sie do tego ... moze jakies slowa zeby ja bardziej zachecic ?? :)



 

 

To niestety ale nie będzie chodzenia ;). Chyba że postawisz sprawę jasno, to i tak nic z tego nie będzie ale przynajmniej nie poobija Ci moto.

mysle ze to odmawianie moze byc spowodowane tym ze sie slabo jeszcze znamy i moze tak sie boi i wgl bo mnie slabo zna.... taki strach przed nieznanym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że nie dasz sobie wytłumaczyć, trzymasz się tej myśli że może jednak coś jak tonący brzytwy :biggrin:. A wiesz co powinieneś zrobić? Olać ją, a jak zacznie pytać co z tymi lekcjami to powiedzieć że nie masz czasu. Aż jej zacznie zależeć. Ale i tak tego nie zrobisz ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mysle ze to odmawianie moze byc spowodowane tym ze sie slabo jeszcze znamy i moze tak sie boi i wgl bo mnie slabo zna.... taki strach przed nieznanym :P

może ciotka przyjechała , albo może ma depresje ,że się nie zabierasz za nią jak należny :flesje:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to moglbys wstawic fote.

 

Posluchaj Lmo, dobrze gada

 

P.S. wiesz temu kto niema pojecia, zawsze bedzie sie wydawac, ze to co mowi ten drugi niemajacy pojecia, ze ma sens

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra konczymy temat bo widze ze sie nie nagadamy :D

 

@fh1216 - zdecydowanie... ten wątek i większość wypowiedzi to totalna żenada. Jak słusznie zauważyłeś, tylko kolega @mihao coś sensownego napisał. Reszta powinna się przenieść chyba na fora dla smarkaczy, gdzie mogliby się wyżyć w żałosnych komentach o cyckach i tym, co ich podnieca.

A dziewczyna - jak to dziewczyna - nie naciskaj, bądź cierpliwy. Może tylko chlapnęła, że chce, żebyś ją nauczył, a teraz nie wie jak się z tego wywinąć? Skończ ten temat i jeśli sama do niego nie wróci - to nie namawiaj. Równie dobrze może się okazać, że dziewczyna to zupełny antytalent do kierowania jakimkolwiek pojazdem.

---

Anka

szosami.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fh1216, jeśli chciałaby ale się boi, to spodziewaj się dużych problemów jak dojdzie do pierwszej jazdy...

 

Bardzo często osoby o takim podejściu nie są w stanie racjonalnie zareagować w przypadku problemów i ponosi je strach... A wtedy nawet jak będziesz mówił żeby odpuściła gaz lub wysprzęgliła to i tak Cię nie posłucha...

 

Oczywiście nie musi tak być, ale powinieneś wziąć taki scenariusz pod rozwagę... Być może to, ze taki czas nie zdecydowała się wsiąść na moto do tej pory jest spowodowane strachem - w tym układzie jak będziesz cisnął i wsiądzie dla świętego spokoju, to nie będzie z tego radości i najprawdopodobniej zniechęci się do motocykli...

 

Gdybym ja był na Twoim miejscu, to bym sobie odpuścił temat tej jazdy - będzie chciała i się zdecyduje to sama Ci powie...

 

I pamiętaj, że jeśli cokolwiek jej się stanie to jesteś ugotowany jako osoba, która udostępniła pojazd osobie nieuprawnionej do kierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Dokładnie.

 

Akurat, nie ma nic denerwującego, od osoby, która mówi no daj się przejechać. Ale jesteś kolega, kumplowie nie dasz się przejechać? Ty mu dasz, ten się wywali, a potem zbierasz części od moto i płacisz odszkodowanie, bo dałeś osobie pojazd bez uprawnień.

 

Diabliczka.

To nie forum feministyczno-randkowe. Więc się nie dziw, że chłopaki dali mu takie odpowiedzi. A po za tym, widać, że chce ją na moto poderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@fh1216 - zdecydowanie... ten wątek i większość wypowiedzi to totalna żenada. Jak słusznie zauważyłeś, tylko kolega @mihao coś sensownego napisał. Reszta powinna się przenieść chyba na fora dla smarkaczy, gdzie mogliby się wyżyć w żałosnych komentach o cyckach i tym, co ich podnieca.

A dziewczyna - jak to dziewczyna - nie naciskaj, bądź cierpliwy. Może tylko chlapnęła, że chce, żebyś ją nauczył, a teraz nie wie jak się z tego wywinąć? Skończ ten temat i jeśli sama do niego nie wróci - to nie namawiaj. Równie dobrze może się okazać, że dziewczyna to zupełny antytalent do kierowania jakimkolwiek pojazdem.

Hmm ... w Twojej wypowiedzi mimo ,że nie ma słów cycki itp. to nie ma także nic sensownego :blink:

 

...

 

I pamiętaj, że jeśli cokolwiek jej się stanie to jesteś ugotowany jako osoba, która udostępniła pojazd osobie nieuprawnionej do kierowania.

Diabliczka :

 

Tu jest sedno tego tematu i ci co sobie żartowali raczej mieli o tym pojęcie .Wiec zluzuj majty ,bo nikt tu nie jest smarkaczem :icon_razz:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej niech nie luzuje majtów, bo utrzymanie dzieci jest sporo droższe niż jakieś chińskie badziewie na dwóch kółkach :P.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak ku przestrodze że taka chętna pozbyła się 4 zębów z przodu (no po pół z każdego ..) . Odwineło się babie gaz przy 30-40km/h no i nie pozostało nic innego jak tylnm heblem wyłożyć cały zestaw zanim się bardziej rozpędzi i wsadzi nas na wielkie drzewo :bigrazz: Niestety dziewcze pierdolneło jak kłoda , zero odruchów ochronnych.

 

Nastepnej pozwoliłem wyłożyć się na moto na trawie kika razy żeby poczula masę , przestała się tak bac przewrotki i ogarnęła "klawiszologię" i to że tarcza z przodu w mig zatrzymuje koło .Gieesina juz byla odrapana więc loozik. Podziałało , znikneły dziwne odruchy i moza było wyjechac na asfalt.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest sedno tego tematu i ci co sobie żartowali raczej mieli o tym pojęcie .Wiec zluzuj majty ,bo nikt tu nie jest smarkaczem :icon_razz:

 

Jest takie przysłowie: "Dobry żart tynfa wart". Dobry. Nie żałosny.

 

Diabliczka.

To nie forum feministyczno-randkowe. Więc się nie dziw, że chłopaki dali mu takie odpowiedzi. A po za tym, widać, że chce ją na moto poderwać.

 

Tak, widzę, że testosteron rządzi ;) Tylko sposób wypowiedzi poniżej tego, którego się spodziewałam po dorosłych mężczyznach. Taki na poziomie szczeniackim... Ale spoko. Więcej nie dam się zaskoczyć ;)

---

Anka

szosami.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...