Skocz do zawartości

Pasek zbiera kasę na sezon


tommat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Facet który z marszu wsiada na R6 po zimie, bez żadnych testów i przejechanych jakiś dużych kilometrów i w stawce chyba 39 chłopa z całej europy zajmuje 4 miejsce w wyścigu i o włos ociera się o podium napawa wielkim optymizmem na przyszłość. ten wynik mówi sam za siebie kim on jest i jaki ma ogromny talent. Ludzie wyżej wymienieni przeze mnie nie są laikami w tym sporcie. Jak jeździł P. Szkopek w Bogdance napisałem do nich że z całym szacunkiem dla Pawła ale niech zainwestują w chłopaka o dużym potencjale i talencie o imieniu Pasek. Pisałem już wam kiedyś o tym.

Mario powiem Ci szczerze, że nie rozumiem tego, moim zdanie nie chodzi o to czy się opłaca czy nie tylko o odpowiedni kontakt reklamę tego chłopaka.

Jak będziemy biadolić że się nie opłaca, że w Polsce nie ma gdzie trenować to o kant dupy rozbić nasze marzenia o zobaczenie jak nasz rodak walczy o dobre miejsca na arenie międzynarodowej.

Ja tam hu... bogaty nie jestem ale stówkę wpłacę, niech mu się uda poskładać ten budżet na 2015 i powalczy o jak najlepsze miejsce w europie. Podeślijcie ten link bo nie wiem jak i gdzie to się wpłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatMax: https://wspieram.to/4240-dwa-kola-jedno-marzenie-zostac-mistrzem-swiata-superbike.html#

 

Powiem szczerze, że na początku podchodziłem sceptycznie do tematu, ale zmieniłem zdanie.

Są 2 opcje na scenariusz:

1. Chłopakowi się uda, wybije się i zobaczymy go w najbliższych latach w WSBK. Będę miał wtedy mega satysfakcję :)

2. Stówka w te czy w te... najwyżej będę miał najdroższy brelok w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam pieniądze,Janusz powinien go wziąć pod swoje skrzydła :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam redaktor naczelny Motormani P.S ma ogromne kontakty w tym sporcie i również się zastanawiam WHY ?

Szczerze? Rozczarowałem się Motormanią, Pejserem i Mickiem. Napisałem do nich kilka maili z prośbą o wsparcie medialne w ramach MYT i żeby rozreklamować ten puchar, bo to ostatni dzwonek na to, aby coś z niego jeszcze było, to nie dostałem nawet maila, żebym się bujał czy coś... Pełna olewka. Za to duże i głośne brawa dla... Lovtzy i ekipy ścigacz.pl dla których to nie problem wesprzeć takiego amatorskiego żółtodzioba jak ja i do tego bardzo miły kontakt (wystarczył 1 mail, by podjąć temat). Zatem nie dziwi mnie fakt olania Adriana przez jak to określiłeś "celebrytów". Przykre, ale taki los. Co zrobisz...?

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, a co to za metoda? Zdradź proszę jako bardziej doświadczony kolega :) A czym jedziesz (tylko nie mów, że litrem)? Ja nie uważam, że to bez sensu. Bez sensu będzie, jak wszyscy olejemy temat i faktycznie zamkną nam w piz*u ten tor, bo nie będzie zainteresowania motorsportem. A tak, ja w miarę swoich chęci i możliwości staram się jakoś w temat tchnąć życie. Będę miał spokojne sumienie, że nie leżałem bezczynnie ;)

 

PS. Mam też wsparcie mojego lokalnego portalu i tygodnika (o zasięgu dolnośląskim) i trwają rozmowy z... TVP Wrocław! :D Mam nadzieję, że nie pogniewacie się, jak podlinkuję? :P

http://www.jelonka.com/news,single,init,article,57507

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że taki Badziak, Saleta (to już tak naprawdę celebryci, którzy mają jakieś kontakty z osobami z grubym portfelem) nie potrafią jakoś pomóc temu chłopakowi. Sam redaktor naczelny Motormani P.S ma ogromne kontakty w tym sporcie i również się zastanawiam WHY ?

 

 

 

Mat, przecież Motormania jest jednym z trzech mecenasów całej tej akcji więc jakąś kasę musieli wpłacić. A Saleta i Badziak reklamują go w klipach video. Nie wiem czy wspomogli go finansowo, z resztą to nie nasza sprawa, ale już sama reklama to też pomoc. A te dwie pozostałe firmy, które są mecenasami, ostatnia wpłaciła 30 tys., to skąd wiadomo że to nie dzięki kontaktom Pejsera?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na amatorów już mają wyje*ane...

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, ja nie mam takich ambicji i zdolności, no i do nastolatków też nie należę, aby myśleć o perspektywicznej jeździe ;) Ale spoko, wpłacić mi sianko zawsze możesz. Ja się nie pogniewam :D hehe

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zamknięta klika, która tworząc wokół siebie aurę zajebistości zebrałaby kasę nawet na jakiś bezzasadny cel, bo głupich ludzi, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi, jest masa. Wokół MRM było już tyle kontrowersji, omawianych również tu na forum, że jak widzę że siedzą w jakiejś inicjatywie, to wolę się do niej nie dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, trochę lipa że się skumał z Pejserem, ale chłopak ma talent i fajnie byłoby go zobaczyć w SBK :). Potrzebujemy takich ludzi żeby zmienić podejście społeczeństwa do kwestii wyścigów motocyklowych, chociażby po to żeby łatwiej było organizować te uliczne.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...