Skocz do zawartości

Po latach bez FZ6 czas na Yamaha MT-09 Tracer :)


Bart3z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

 

Co niektórzy mnie pewnie pamiętają, inni nie, ale tak czy inaczej wracam na forum po 4 latach przerwy z nowym nabytkiem...

 

Yamaha MT-09 Tracer w malowaniu Race Blue :biggrin:

 

Modyfikacje:

- szyba turystyczna Ermax, niby tylko 5cm wyższa od fabrycznej, ale bez porównania :)

- stelaż i płyta pod kufer, kufer Givi V47NT

- pług pod silnik Puig

- crashpad'y Puig Pro

- pełny układ wydechowy Ixil Hyperlow L3X - bajka :cool:

- uchwyt do nawigacji SW-Motech

 

Zdjęcia:

j4iNBh.jpg9PfQxd.jpgPiCzRf.jpgsQrqCs.jpgi3f4nZ.jpgNLge8L.jpg1XWBof.jpgKWfTIU.jpgXyMTup.jpgB2eOP5.jpg1WRVTH.jpg

 

 

Film:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ;)

Niech się sprawuje.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sprzęcik... Jeszcze tylko przewody Samco i kilka niebieskich gadżetów Rizomy i będzie bajka! :)

Hehe inne dodatki są na razie w planach - kasa pusta :biggrin:

Chcę kupić inne podnóżki, klamki i parę dodatków w kolorze niebieskim :)

 

Dziękuję wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema! Mój niedługo będzie , powiedz mi bo Yamaha mówi mi że wycofali kufer centralny ponieważ łamały się stelaże czy coś takiego? Ten twój Givi pasuje z płytą bez problemu od zwykłego M-T 09 ? Szybę gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mój niedługo będzie , powiedz mi bo Yamaha mówi mi że wycofali kufer centralny ponieważ łamały się stelaże czy coś takiego? Ten twój Givi pasuje z płytą bez problemu od zwykłego M-T 09 ? Szybę gdzie kupiłeś?

Nic na ten temat nie wiem, bo ja mam stelaż i płytę od Givi, które ma mocowanie po bokach i nad tylną lampą ;)

Jest to model specjalnie do Tracer'a:

http://www.accessorimotostore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1537_762_1100_6981&products_id=20062&zenid=69d3lfgtikiq7154101d9tt4h0

Sam stelaż kosztuje 41€ i do tego płyta za 27€, dużo taniej niż u Yamahy :biggrin:

 

Szyba jest od Ermax'a:

http://www.silverstonemotor.com/yamaha-mt09-tracer-2015-bulle-hp-touring-ermax,fr,4,ERM-BULHP-MT09-TRACER.cfm#.VUnRYPntmko

Tylko francuzom się nie spieszy z wysyłką ;) na tej samej stronie masz jeszcze szybę w wersji sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi ile czekałeś za MT 09 ja na razie 2 miechy i nie ma :(

Nic nie czekałem ;)

Chciałem kolor Race Blue i akurat mieli 2 na stanie, które były świeżo rozpakowane :biggrin:

Na jednym była już rezerwacja, a drugi chyba czekał na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...