Skocz do zawartości

Sprzedam Ducati 999 oraz Ducati Paso Limited ( unikat)


jannikiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Historii ciąg dalszy....

Jako, żem wielbiciel wszystkiego co klasyczne, po przejażdżce kolejny raz na KZ 1300, stwierdziłem,chcę Go!!!!! A że wszystkiego mieć nie można...

 

Czyli Jedno Ducati muszę sprzedać :-( ....

- Ducati Paso LTD cena spada na koszt klejenia i pomalowania z naklejkami ect....czyli o ok. 3000 zł , czyli 12500

lub

- Ducati 999, cena 20500 do negocjacji....

 

Pozdr.J-999 ( może niedługo BigZed hihihihi)

 

Ps. Jeśli ktoś ma możliwość niech się przejedzie BigZedem, ja krążyłem na 5 biegu dookoła Rychowej szopy, a na szutrówce, na 4 biegu zarzucał bokami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżta, bo "umarłem" po przejażdżce na KZ 1300 dokładnie tym....

 

 

A Rysiek chce, 26 tys...

 

Dlatego muszę sprzedać obydwa Ducati:

Ducati 999 - cena 20400

Ducati Paso LTD - cena 12 300

Ceny do negocjacji lub zamiast negocjacji dorzucę wartościowe gratisy: paski, tarcze sprzęgła, lub kurtkę Ducati...

 

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te KZ-ty były też na wtrysku z fabryki czy to fanaberia właścicieli .? Ten ma gaźnik a na tubce było kilka szt. z napisem Fuel Injection ...

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- są też na wtrysku paliwa, były produkowane do 1989 roku włącznie, podobno w sieci dealerskej można było spotkać do 1991 r.

Ja zrobiłem na nim mały test niestety kolega ( Balzac) nie domyślił się i nie zrobił filmiku, ja za to zrobiłem Balzacowi, ale nie pozwolił na publikację, więc powiem tak...

Moto ma wygar od dołu, ten konkretny egzemplarz wymaga jeszcze dokładniejszego delikatnego dosłownie strojenia i synchro na koniec...ale startując od Ryśkowej stodoły szutrówką w stronę Jedwabnego doszedłem do 100km/h ( gdzie endurakiem ok. 80 km/h), moto chodzi bokami do 4 biegu włącznie, podejrzewam, że na 5-tce też by zarzucał, ale ta szutrówka( zresztą miejscami dość dziurawa) ma parę zakrętów, więc nie było jak sprawdzić, w jednym miejscu dobiło mi przednie koło, a motocykl ma skok przodu większy niż niejednen duży"pseudoenduro" czyli 200 mm...ale niegroźne toto, więc się nie bałem. Czuć masę motocykla, ale tylko przy bardzo wolnym kręceniu kółek, lub manewrach, ale to i tak nie jest ten poziom czucia masy jak w czopperach ( gdzie motocykl dosłownie wali się na boki)...

Wokół Ryśkowej szopy, zacząłem robić kółka, i doszedłem do 5 biegu i moto nie miało ochoty zgasnąć...

 

Aha jutro jadę składać 2 sztukę KZ 1300, będzie próbny odpał , a jak się da zrobię filmik...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 4 w rzędzie możesz podkręcić do 14 tys. obr. i jest fajnie :)

 

Dwa zgubiłeś . One też sie "krencom" na tym samym wale :bigrazz: :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zwykłe Kawasaki, to raz, nie rezygnuję z Ducatów to dwa( mam jeszcze Ducati Enduro :icon_razz: ), nie interesuje mnie kręcenie do 14000 obrotów, ani jakikolwiek Kawasakowski silnik 4 rzędowy :eek: ...to trzy...

Dla mnie Kawasaki skończyło się właśnie na tym modelu, tak jak Honda na NR 750, Suzuki na Katana 1100 z 82, a Yamaha na OW 1 i OW2... to cztery...

A jak Bozia pozwoli, to za jakie 2-3 lata będzie Baby Panigale....to pięć...

 

Pozdr. J-999

P.S. A jak motocykle się nie sprzedadzą, to niebo mi na głowę się nie zwali( nie będzie Baby Panigale) i po cichu będę ciułać na KZ1300 to sześć hahahahhahahahaha :flesje:

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sześć garów, co w dodatku jest nietypowe dla japońskiej rzędówki, to jest to silnik o długim skoku tłoka. Może się nie wkręca, jak szatan, ale elastyczny jest bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...