Skocz do zawartości

Sprzedam Ducati 999 oraz Ducati Paso Limited ( unikat)


jannikiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ducati 999 cena 23500.

 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-ducati-999-CID5-ID9zKah.html#512f9f13d

 

 

Ducati Paso Limited 740 cena 15200.

 

 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-ducati-paso-limited-750-CID5-ID9zLnd.html#0a307b7194

 

 

 

Istnieje opcja kupna 2 motocykli naraz cena wtedy 31000 zł.

 

Kombiaka oddzielnie nie sprzedaję.

Dodatków z motocykli również.

 

Pozdr. J-999

 

P.S. Z powodu braku czasu na jazdę ( mam kilka motocykli)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie niestety smutną prawdą jest, że zdjęcia to połowa sukcesu, a Twoje niestety odstraszają. Zrób zdjęcia, które oddają piękno tych maszyn, moja rada ;)

Edytowane przez barteck_street

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha mam filmiki:

Ducati 999, ale teraz trochę więcjej ma dodatków...

 

 

 

Ducati Paso Limited, po wyczyszczeniu i regulacji gaźnika Weber...

 

 

 

Pozdr. J-999

 

Ceny oczywiście do negocjacji, narazie mam dobry humor, to i zniżki duże ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati 999 nie sprzedaję, bo na Aragorn C.Davis na Panigale pokazał klasę.....zaraz wycofuję ogłoszenie...

Będzie się jeździć!!!

 

Pozdr. J-999

 

Ducati Paso narazie nadal aktualne, ale dzisiaj będzie przewiezione do Ryśka z Jedwabnego, gdzie w przeciągu 1-2 tygodni zrobię ponowny serwis( mimo, że po poprzednim serwisie zrobiłem dokładnie: 0 km), z wymianą opony na nową , wymianą pasków ect... po tych zabiegach zdecyduję czy motocykl zostanie, czy będzie na sprzedaż - tak więc wszyscy niezdecydowani proszę o konkrety, ponieważ mogą byc potem mocno rozczarowani hahahhaa :icon_mrgreen:

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska w tylnym kole wymienione( a to są specjalne - poszerzane), opona z tyłu wymieniona ( a ta poprzednia na handel, bo prawie nowa hahaha)...powoli się robi...a wczoraj z Karolem z Białegostoku ( ładnie maluje motocykle), stwierdzilim, że pomalowanie tego Paso LTD byłoby świętokradztwem - straciłby swoją historię...a zyskał no co( ??)

 

 

 

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Claudio, ten kolor już nie istnieje... nigdzie...

 

a Karol to specjalista nie od wczoraj robi motocykle ( znaczy już spooooooro czasu).... na dodatek, sam ma klasyki...

 

Generalnie jak nie sptrzedam w takim stanie jak jest, to po prostu będę jeździć, a okazja być może niedługo się nadarzy...

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak sprzedaję jakikolwiek motocykl to potem żałuję..

Yuby dla jednych coś jest złomem, dla innych diamentem, pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia...

Ja swych motocykli jestem zawsze pewien, dowód jest prosty- nigdy nie musiałem wracać lawetą lub piechotą, tylko raz na Junaku, mnie zgarnął żuk z ulicy..ale przeżyłem- Junak też, a żuk do kasacji...

 

Pozdr. J-999

 

P.S. Powoli skłaniam, się przy rezygnacji ze sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...