Skocz do zawartości

WMMP i Puchar Polski 2015


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MatMax: dzieki za gratulacje, dopiero teraz przeczytałem!

Oczywiscie gdyby nie kombinezon od Yubego to bym pewnie nie wygrał :) ugrałem nim 3-4 sek!

Co do forum to lubie tu zaglądac i poczytac co piszecie i zazwyczaj nie mam nic ciekawego do powiedzenia

jedyną sprawą którą moge dorzucić do dyskusji to moj niedawny artykuł:

 

http://www.scigacz.pl/Moto3,praca,u,podstaw,w,imie,przyszlych,sukcesow,26709.html

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabinek bardzo fajny artykuł, super się czyta a prawda aż boli, ale taka jest. Tylko proszę nie mów, że nie masz co pisać tutaj na FM, skoro tak dobrze czytający się artykuł potrafisz machnąć :)

Matmax - niestety brutalna prawda jest taka, że coraz trudniej o sponsorów w sportach motorowych i coraz częściej to od kierowcy wymaga się żeby "przyniósł" pieniądze. Wystarczy popatrzeć na to co dzieje się w F1 i poczytać jakie kwoty wnoszą kierowcy do zespołów. Oczywiście to inna liga, ale.... ale po prostu niestety coraz mniej liczy się kierowca a coraz bardziej kasa. Pozostaje tylko życzyć tym, którzy mają talent aby znaleźli środki na jego rozwijanie.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie bo zglupialem !

Na strone PZM jest runda w Poznaniu 27-28 sierpien(czwartek piatek) ?

http://www.chronopn.neostrada.pl/WMMP2015.HTM

 

A we wszystkich innych informacjach na scigaczu czy motogen 20-23 sierpien !

Czyzby to inne miszczostwa !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak kogos zainteresował moj pierwszy artykul o moto3 to tutaj jest nastepny:

 

http://www.scigacz.pl/Motocykle,ktorymi,mozesz,scigac,sie,w,polskim,Moto3,26936.html

 

bede na speed dayu przed runda w grupie C wiec jak bedziecie doganiać cos małego dziwnego co plącze sie pod nogami to ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forumowiczów stratuje teraz w weekend i w jakiej klasie? Z tego co mi wiadomo to:

Klasa Moto3 - Rabinek

Klasa SST600 Rinas

Klasa Rooki 1000 Niesmiertelny ?

Czy jest ktoś jeszcze ? Proszę się odkryć bo chcę w niedzielę Wam wszystkim kibicować.

Nie ma nikogo w klasie Rooki 600 ?



Tak na marginesie w niedzielę to jest chyba najlepszy moment na zakup jakieś dobrych opon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesmiertelny nie chcę Cię za bardzo podkręcać ale starczy tych 1,4...... :) weź się w garść ;) i wejdź na wyższy poziom :) warunki są wręcz idealne około 25 stopni. Trzymam kciuki, podium to absolutne minimum.

Powodzenie Niesmiertelny może do Ciebie wpadnę w niedzielę jak pozwolą wejść i się przywitam, dawno Cię nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...