Skocz do zawartości

strasznie mi muli suzuki ts 50


simson s50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem mam suzuki ts 50 z 1995r i problem jest tego typu że na luzie wchodzi na 7-8,5 tyś na pełnym gazie a na biegu mam na przykład 6 tyś i jak puszczam sprzęgło na biegu to robi łułułułułuł i jak nie wcisne spowrotem sprzęgła to mi zgaśnie i nie da się normalnie jeździć .pomocy . z góry dziękuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś cokolwiek zrobić z najprostszych rzeczy jakie każdy motocyklista powinien ogarniać np przeczyścić gaźnik/filtr powietrza , czy czekasz aż ktoś totalnie przez internet wywróży ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś cokolwiek zrobić z najprostszych rzeczy jakie każdy motocyklista powinien ogarniać np przeczyścić gaźnik/filtr powietrza , czy czekasz aż ktoś totalnie przez internet wywróży ?

eeeee stary tera to ty mnie wk**wiłeś co ty myślisz że mam dwie lewe ręce ? w wieku 6 lat zaczełem jazdę na quadzie 250 a jak miałem 7 lat to już na crossie 125 jeździłem więc mi nie mów że jestem jakimś półgłówkiem teraz posiadam simka już od 3 lat sam go wyremontowałem i przy -20 pale go na pół kopa a ty mi będziesz gadał że czekam jak mi ktoś wywróży coś przez internet . ty se możesz myśleć (jaki cwaniaczek nie wie jak to zrobić) ale mnie nie obchodzi co ty sobie myślisz , a co ja se mogę o tobie pomyśleć (jaki kozak w internecie ,ale ci*a w świecie ) a tak ogółem jak jesteś taki mądry to nie pisz nic na forum . nie wiem myślisz że nie umiem wyczyścić gaźnika ,filtra jak miałem 10 lat to byś mi całego go rozebrał i bym ci go wyczyścił i spowrotem złożył .człowieku to jest mój nowy nabytek, gdybym nie umiał zrobić tak banalnej rzeczy to bym w ogóle tu na forum nie wchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 10 lat potrafiłeś takie cuda z silnikami robić a teraz prościutkiej, chłodzonej powietrzem, dwusuwowej 50tki nie umiesz ogarnąć? Pierwszy lepszy dzieciak co umie naprawić Rometa ci to zrobi...

rometa ? a suzuki? przetziesz ty porównujesz niebo a ziemie , silnik rometa rozebrał byś do ostatniej śrubki i dałbyś mi go to po ciemku bym go złożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...