Skocz do zawartości

Stojak, podnośnik pod główkę ramy


agressor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, muszę rozwiązać pewną śmieszną sprawę....

Przymierzam się do wymiany uszczelniaczy w mojej ZX12R,

ale gdy postawiłem ją na stojaku montowanym w główce ramy

nie mogłem zdjąć koła, ponieważ przegub blokował wyjście ośki.

Czy jest na to jakiś mądry i szybki sposób?

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa worki cementu na zadupek i umiejętnie skonstruowana podstawa na ramę pod piecem. Konstrukcja to był lewarek od samochodu i odpowiednio podparta kosa . Olać podnośniki :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę go podwiesić, znam numer z lewarkiem i już to robiłem jak musiałem zdjąć tylko koło, ale teraz muszę ściągnąć lagi

do wymiay uszczelniaczy no i boję się stawiać go na nóżce i lewarku. Jakby musiał je szarpnąć to bałby się, że moto spadnie.

Ten dziadowski podnośnik blokuje wyjęcie ośki.

Edytowane przez agressor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ...

Apke zostawiłem bez przodu i bez tyłu , wisiała na krzesle , klimatyzatorze , lewarku i paru deskach. Wymieniłem łożyska w główce a koła pojechły na wymianę opon .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie... mam doświadczenie w partoleniu:)

Jednakże tutaj akcja musi być szybka i przemyślana, bo korzystam z uprzejmości sąsiada i nie mam zbyt dużego pola manewru.

No nic będę kombinował z tym stojakiem, a jak nie wyjdzie to na stopce i lewarku.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go podeprzesz mądrze pod jakiś element silnika z przodu po prawej, to spokojnie na kosie powinien ustać. Wbrew pozorom, to całkiem stabilne ustawienie.

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie... mam doświadczenie w partoleniu:)

Jednakże tutaj akcja musi być szybka i przemyślana, bo korzystam z uprzejmości sąsiada i nie mam zbyt dużego pola manewru.

 

To jak Ty chesz rozbrać lagi ?

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...