Skocz do zawartości

Napinacze rozrządu ???


Rekomendowane odpowiedzi

HARAS, szacun... Ale, jak rozumiem TC już Ci się znudził? Też myślałem, żeby zobaczyć TC, ale nie kupować... Może wypożyczalnia...

 

Nie że się znudził tylko nie spełnia moich oczekiwań, nie wiem może przywykłem do większej elastyczności w EVO, ja tam na TC nie narzekam tyle że odczucie jadąc na nim mam uczucie że jade warriorem.PS: nurtował mnie ten link http://keeprockin.art.pl/ miałem go kiedyś otworzyć z ciekawości moje gratki :notworthy: dla ciebie i całej kapeli, widze że mamy podobne hobby prucz motocykli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadzwonie to napisze na 100% i w twojej wypowiedzi to przyznam ci rację bo prawdziwy HD skończy sie moim zdaniem na EVO bo TC to juz taki bezduszny jest i trąca ryżo jadem, na pewno nie jeden zada sobie to pytanie to po coś se to kupił ??? to odpowiem, chciałem zobaczyć co to TC (chciałem mieć swojego ) a nie lubie się też wozić na cudzych sprzętach i tez juz od kilku miesiecy rozglądam się za softem na EVO oczywiscie najlepiej z ostatniego tłoczenia. Fisu twoje zdrowie to na pewno wypije czemu nie :flesje:

A dupa :P

Jak w latach dziewięćdziesiątych miałem Shovehead ( dla niewtajemniczonych było to przed erą TC ) ,to się mówiło , że "Evo to ch*j.. nia, Shovel to ostatni prawdziwy Harley" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba1340, znam takich co i Szufli nie uznają, a ostatni prawdziwy to Panhead...

 

Niemniej EVO jako BT jest bardzo blisko Szufli i znacznie bliżej Knuckla niż TC.

 

HARAS, dzięki. Myślę, że łatwo mnie zidentyfikować po wyglądzie na kilku zdjęciach, ale jakby co to gram na basie. A Ty na czym pogrywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HARAS, dzięki. Myślę, że łatwo mnie zidentyfikować po wyglądzie na kilku zdjęciach, ale jakby co to gram na basie. A Ty na czym pogrywasz?

Wallygatorr . Zidentyfikowałem cię bez problemu, koszulka z logo HD, mięsień piwny, owłosienie, ubiór. Ja pogrywam na tym samym co Ty, tyle że mniejszej ilości strun 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...