Skocz do zawartości

Zapach samochodowy - jakich używacie?


Qadrat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich używacie zapachów samochodowych? Szukam czegoś, co nie pachnie bardzo intensywnie, że aż głowa boli - tylko jakiegoś delikatnego zapachu, który pachnie przyjemnie ale nie za mocno. No i najważniejsze - nie lubię dyndających choinek zapachowych, choć drzewko w kolorze czarnym całkiem fajnie pachnie ) Poleci ktoś jakieś sprawdzone pachnidła? :)

Fajny efekt jest po wyczyszczeniu plastików pianką firmy Plak a następnie minimalnym nabłyszczeniu waniliowym nabłyszczaczem firmy Motip (ale to naprawdę minimalnie, żeby nie było świecenia jak psu jajca), ale niestety, ten zapach utrzymuje się maksymalnie przez tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich używacie zapachów samochodowych? Szukam czegoś, co nie pachnie bardzo intensywnie, że aż głowa boli - tylko jakiegoś delikatnego zapachu, który pachnie przyjemnie ale nie za mocno. No i najważniejsze - nie lubię dyndających choinek zapachowych, choć drzewko w kolorze czarnym całkiem fajnie pachnie ) Poleci ktoś jakieś sprawdzone pachnidła? :)

 

Fajny efekt jest po wyczyszczeniu plastików pianką firmy Plak a następnie minimalnym nabłyszczeniu waniliowym nabłyszczaczem firmy Motip (ale to naprawdę minimalnie, żeby nie było świecenia jak psu jajca), ale niestety, ten zapach utrzymuje się maksymalnie przez tydzień.

Najdelikatniejsze jakie kiedyś stosowałem były ambipury na kratkę nawiewu,obecnie zapachów nie stosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko czekać aż ktoś założy temat pt. "jakiej srajtaśmy używacie"

co do intensywności zapachu - kolega Quadrat chyba instrukcji obsługi choinek wunder-baum nie przeczytał

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiecki wunderbaum(ten z polskich sklepów jest jakiś śmierdzący), latem wystarczy zapach zaimpregnowanej skóry

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sądziłem że to temat lysego o jakimś zajebistym odświeżaczu v6 3.2ml :-D zawiodłem się :-( co do zapachów to choinki mnie wk... Nie lubię jak mi coś dynda na lusterku. Jak fura nie ma wilgoci w środku, nie jara się w niej i nie wozi połowy mcdonalda na tylnim siedzeniu to uważam że to w zupełności wystarczy - przynajmniej dla mnie ;-)

Edytowane przez Quanti86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...