Skocz do zawartości

nie dalem sie objechac haha chudziakowi


gladiator_duke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Anti Social Behaviour Order. Taki wyrok w zawiasach tylko bez sądu :biggrin: . Za pierwszym razem dostajesz tylko ostrzeżenie, ale jak w ciągu roku złapią Cię na tym samym to konfiskata moto :). Potem podobno można je wykupić z parkingu policyjnego ale za drugim razem od razu idzie na żyletki.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak chcesz udowodnić swoje umiejętności oraz pokazać wspaniałe osiągi moto to zapraszam na wyścigi na 1/4 mili, tam można zmierzyć się z innymi, droga publiczna to nie jest miejsce na wyścigi.Trzeba mieć świadomość, że duża moc to, większa odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio stara z węglem pocisłem skuterem sowa 2 , z wrażenia zapomniałem linki na szyje założyć jak się ścigałem i puścić macu składu z empeczy , ale mało czasu było -też mnie sprowokował słyszę warczy harczy , mój pasażer mówi że chłopina chyba biegu nie może wrzucić, ale oglądałem szybkich i wściekłych i wiem co on chciał , wbiłem na prawy pas , z 64km/h miałem na blacie , prawie się zesrałam , prawy pas się kończył to wbiłem na pobocze i wściekły ryk 50ccm 4T poprowadził mnie do zwycięstwa...

 

nie będe jak ten pedał stał w korkach , lewa w górę !

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co, on jeden tak jeździ? Co drugi zapie**ala i łamie przepisy, ale pieprzyć głupoty na forum, to każdy święty - żenada...

 

A w temacie:

Ja kiedyś miałem sytuację, jak facet przyjechał Jeepa oglądać :D

 

-pan kiedyś cebulą jeździł?

- dalej jeżdżę, o- tam stoi

- e, nieee, to chyba nie ta, tamta była czarna.

- noo, moja kiedyś była czarna, a o co chodzi?

-a, niic - pamiętam, jak kiedyś na wylotówce na Warszawę ścigaliśmy się kumplami i pan nam strasznie dupy skopał - ja diukiem jechałem, może pan pamięta...

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kraju, w ktorym obecnie mieszkam, taki numer skonczylby sie wizyta w sadzie, utrata prawka i grzywna,

nie mowiac o spolecznym potepieniu takiego delikwenta...

takie cos sie po prostu nie oplaca :)

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasmanski, ale to trzeba wiedzieć gdzie można :P.

Przyznaj się, ile w milach w mieście jechałeś najszybciej? Bo mnie też się zdarza przesadzić, o dziwo nawet na 125 się da przy limicie 30 mph :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...