Skocz do zawartości

opel insignia czy ford mondeo


grzela3396
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przed głodem wojną , zarazą i francuskim samochodem ustrzeż nas panie .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed głodem wojną , zarazą i francuskim samochodem ustrzeż nas panie ..

Święta prawda. Z moich dwóch renówek 1 była totalnym gów.em (19 na full wypasie) a druga no nie wiem nawet jak to napisać gów.em do kwadratu? :blink: ? (wymarzone, prawie nowe coupe w najlepszej wersji). Cytrynek nie znam, więc się nie wypowiem, ale ludzi zadowolonych z nich też nie, więc może to nie przypadek. Służbowe fury mam z VW i nie są najgorsze, ale i tak prywatnie wolę amerykańce, ewentualnie brytole. I weź tu zrozum kobietę?

A poza tym pomijając wszystko inne, wyglądają jakby projektował je solidnie narąbany architekt, który usiłował narysować miejski szalet ale mu nie wyszło...

Te nowe france mam na myśli oczywiście

Edytowane przez Baba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Peugoeoty wedlug mnie maja ladna linie 208, 308, 508

Wygląd to oczywiście rzecz gustu, jeśli chodzi o nowe Peugeoty, to masz trochę racji jednak. Nie są aż tak bardzo odrażajace jak reszta francy, a to już duuuży plus przy moim nastawieniu do francuskiej motoryzacji. Po prostu każdy naród jest w czymś dobry i do moich ulubionych specjałów francuskich ichniejsza motoryzacja po prostu nie należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to oczywiście rzecz gustu, jeśli chodzi o nowe Peugeoty, to masz trochę racji jednak. Nie są aż tak bardzo odrażajace jak reszta francy, a to już duuuży plus przy moim nastawieniu do francuskiej motoryzacji. Po prostu każdy naród jest w czymś dobry i do moich ulubionych specjałów francuskich ichniejsza motoryzacja po prostu nie należy :)

Jeśli stawiasz amerykańską szkołę designu, ponad jakąkolwiek eurpoejską (nawet grupą VAG), to ja Ci współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem. Chodziło mi, że nawet tak mocno przeciętna pod względem formy grupa VAG, jest mimo wszystko na wyższym poziomie niż praktycznie wszystko co w usa.

 

żeby jescze gołosłownym nie być, przykład ;)

 

http://www.cars.com/lincoln/mkz-hybrid/2013/

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nie byłbym tak pochopny z takimi wpisami.

 

A ja zgadzam sie z IZO, statystyczny Kowalski na mysl o Golfie czy tez Passacie dostaje wzwodu :biggrin:

Tak naprawde nie wiem co go w tych samochodach podnieca.

Swego czasu jezdzilem tym najbardziej kochanym Passatem B5FL 1.9 TDI i tak naprawde nie wiem co w tym aucie jest takie super, wytrzymalem z nim pol roku, byl nudny jak moja tesciowa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też jest nudny, ale przez ponad 80 tys km wymieniłem w nim rozrząd, kilka razy olej i tylne tarcze cham. A mam najechane 205 tys. Silnik chodzi jak zegarek, dwumasa jest jeszcze fabryczna (choć już zaczyna wibrować), i pewnie niedługo zrobię coś w zawiasie. Ale ogólnie samochód jeździ bez problemu i nie rujnuje kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominam Passata jako jedyny samochod, ktory zepsul mi sie w trasie.

W Drodze z UK do Polski rozsypal sie alternator, zostalem uziemiony na cala niedziele i pol poniedzialku w Belgii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejskie marki przodują jeśli chodzi o "programowalność" wizyt serwisowych. Technologie VAG są może i wspaniałe, ale noszą w sobie zaprogramowane płatne wizyty serwisowe. Swoją Dacię naprawię młotkiem i voltomierzem, ale oczywiście pojadę skacząc na dziurach (auto jest produkowane w Afryce), będzie mi szumiał wiatr na niedopracowanej karoserii, synchronizatory skrzxyni trochę potrzeszczą, ALE poza brakiem paliwa zatrzyma mnie chyba tylko urwanie korbowodu, a to właśnie dla zapracowanego 50 latka jest komfortem podróży. Przed wyjazdem do Francji nie robię z internetu spisu punktów serwisowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, ja tam się cieszę, że pozbywam się golfa, teraz jedzie wyłącznie na starej, dobrej opinii, bo na kołach to często nie chce, 3 lata gwarancji ok, a potem to już była ostra jazda, ale po serwisach. :huh: Trochę mnie to zdziwiło, trochę zasmuciło i z sentymentem wspomniałam mojego pierwszego GTI. Wtedy to jeszcze były AUTA.

A stary amerykański, prawie 40-letni pierdziel miał 1 usterkę, i ma ją do tej pory. Czasami nie chce jechać i trza mu z kopa w zapłon przywalić i jedzie dalej. :biggrin:

Klima, wentylowana skóra, elektryka szyby, fotele, wybór trybu jazdy, no i coś pięknego na dodatek, wolnossące V6, 4 L.

wiecie co? chyba porąbana jestem, ale tej fury nie sprzedam, co najwyżej w ogrodzie jako kwietnik dostanie dożywocie... :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominam Passata jako jedyny samochod, ktory zepsul mi sie w trasie.

W Drodze z UK do Polski rozsypal sie alternator, zostalem uziemiony na cala niedziele i pol poniedzialku w Belgii :(

Życie :)

 

Mi też się raz rozleciał alternator w trasie, telefon do serwisu - kazali wyłączyć światła(ewentualnie zostawić halogeny) klimatyzację i grzać ile wlezie do serwisu.

Zdążyłem dojechać bez żadnych problemów, ale to tylko dzieki temu że akurat na A4 tłoku nie było.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...