Skocz do zawartości

Poszukuje choppera i potrzebuje rad!


ziolekziolek12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pragne kontynuowac moja przygode z jednosladami po 2 letniej przerwie,tym razem na chopperach. Moj budzet to max 11 tys, mam 180cm i 72-75kg . Poszukuje motocykla ok 50km+ ,ktory bedzie mi sluzyl 5 lat+, najbardziej cenie sobie bezawaryjnosc,wyglad i dopiero potem komfort :D Czyli zalezy mi na Kordanie. Podoba mi sie:

1.Suzuki Marauder 800 (piekny,ale jedyny minus dla mnie to Lancuch)

2.Honda Shadow vt 750, c2 troche za droga

3.Intruder 1400 ( nie wiem dokladnie jak z cena )

4. Intruder 800 srednio,wydaje mi sie troche krotki i te waskie przednie kolo :D

Macie jakies propozycje lub uwagi ? Z gory dzieki !

Edytowane przez ziolekziolek12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymienione przez Ciebie motocykle nie należą do największych. Więc przy Twoim wzroście może być troszeczkę problem.

Miałam okazję jeździć każdym z wymienionych przez Ciebie motocykli, ale najbardziej polecę ten, który sama kupiłam.

Z własnego doświadczenia najbardziej polecam Honde Black Widow VT750. Przez 2 lata użytkowania żadnych awarii, tylko eksploatacja. Motocykl dobrych gabarytów, dość niski, łatwo się na niego zapakować. Bardzo dobrze się prowadzi w trasie, jak i na torze. Odpowiedni dźwięk uzyskałam dopiero po paru modyfikacjach wydechów :) Pasażer niestety nie ma najwygodniejszej kanapy, więc najlepsza opcja jeździć samemu.

Przez ten czas użytkowania nie doszukałam się żadnych mankamentów. Więc polecam jak najbardziej.

 

Pozdrawiam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsMarthy - fajna ta Honda! Za ile mniej wiecej mozna taka nabyc?no i co do jezdzenia samemu to wlasnie srednio. Mam ograniczony dostep do neta poki co,siedze za granica i czasamik nie mam jak wyszukac czegos na allegro itd.A co do bulldoga to nie widzi mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsMarthy - fajna ta Honda! Za ile mniej wiecej mozna taka nabyc?no i co do jezdzenia samemu to wlasnie srednio.

 

Możesz jeździć z pasażerem, ale szykuj się na narzekanie ;) Ja swoją Black Widow sprzedałam za 11tys więc wydaje mi się, że znajdziesz dobrą sztukę w tych pieniądzach. Z tego co widziałam na allegro ceny są w okolicy 15tys za 14-latka... ale może akurat trafi Ci się okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pragne kontynuowac moja przygode z jednosladami po 2 letniej przerwie,tym razem na chopperach. Moj budzet to max 11 tys, mam 180cm i 72-75kg . Poszukuje motocykla ok 50km+ ,ktory bedzie mi sluzyl 5 lat+, najbardziej cenie sobie bezawaryjnosc,wyglad i dopiero potem komfort :D Czyli zalezy mi na Kordanie. Podoba mi sie:

1.Suzuki Marauder 800 (piekny,ale jedyny minus dla mnie to Lancuch)

2.Honda Shadow vt 750, c2 troche za droga

3.Intruder 1400 ( nie wiem dokladnie jak z cena )

4. Intruder 800 srednio,wydaje mi sie troche krotki i te waskie przednie kolo :D

Macie jakies propozycje lub uwagi ? Z gory dzieki !

Najsłabszy z tego bedzie VT750 , Intruz i Maruda jada podobnie tylko siedzi się na nich inaczej - jak na moje 190cm to na vs800 lepiej no i ten ma kardana . VS1400 - jak ktoś lubi nieproporcjonalnie wieeeelki piec niczym rodem z zabawki odpustowej to nie ma sprawy :P Innych zalet w porównaniu do 800 nie stwierdzono do tego to kloc dużo cięzszy w prowadzeniu od pozostałych .

Generalnie z własciwości jezdnych z każdego bedziesz zadowolony , prawdopodobnie najbardziej z vs800 także pooglądaj w okolicy i usiądż - bedziesz wiedział który ci najbardziej przypasi.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies propozycje lub uwagi ? Z gory dzieki !

 

mamy! netykieta wymaga skorzystania z wyszukiwarki, zanim jako nowy forumowicz powtórzysz setny raz to samo pytanie. przeczytaj z 50 poprzednich tematów o wybieraniu armatury, a potem kup sobie to, co Ci się najbardziej podoba. tylko w jak najlepszym stanie, bo od tego zależy awaryjność motocykla w wieku lat co najmniej kilkunastu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...