Skocz do zawartości

Stare Kawasaki 1977r


Marian6254
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Potrzebuję porady , mam okazję kupić takie cudeńko za ok 1500 zł , wiem o tym tylko tyle że jest to kawasaki z 1977 roku ( pisze na ramie ) i nic więcej nie wiem , papierów też nie ma jest tylko jakaś stara umowa tak powiedział gościu. Podejrzewam że ma 1000 poj. Silnik nie wiadomo jak chodzi no i wizualnie też do poprawki . Wie ktoś może co to jest za model ? I ile jest wart ta kawa ?

post-76807-0-37266600-1403620208_thumb.jpg

post-76807-0-72939500-1403620253_thumb.jpg

post-76807-0-46649800-1403620375_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się też z silnika kpl. napisy literki + numeracja.. narazie motocykl wart tyle ile waży na złomie...ale ?????

Z ciekawostek:

- nie widzę regulacji naciągu łańcucha, czy ktoś przerobił w dziwny sposób, czy ma regulację jak np. Ducati z lat 70-tych czyli reguluje się mimośródowo na osi wahacza

- ogromny jak na standardy zbiornik paliwa, podejrzewam, że moto było użytkowane jeszcze w czasach gdy paliwo było na kartki i można było zatankować tylko do pełnego zbiornika( lata 80-te), ale przypomina mi zbiorniki paliwa Pana Egli...

 

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki z1 lub kz1000 przerobiona przez braci rickmann , panowie oferowali takie motocykle na bazie kawasaki Hondy boldor suzuki gs i paru innych wynalazków , jak dla mnie gratka ( ale ja jestem skrzywiony) na punkcie kawasaki

Jak sie nie zdecydujesz ja chętnie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chciałbym być stratny na tym jak bym chciał za kilka lat to sprzedać . Domyślam się że sporo trzeba będzie włożyć tym bardziej ze nie wiadomo w jakim stanie ten silnik jest , ale za to jaka będzie przyjemność przejechać się takim motocyklem jak będzie zrobiony albo pojechać na zlot :D Tylko jak z tymi dokumentami , jest tylko wspomniana przeze mnie umowa , da się coś zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rama Rickman, to sposób napinania łańcucha już się wyjaśnił...a zbiornik alu?? bo co prawda słabo widać, ale takie też stosowano, tym bardziej kolekcyjny...

 

Pozdr. J-999

 

P.S. Wbrew pozorom 4-cylindrówkę jeśli wsio w niej gra bardzo łatwo zapalić, nie ma z tym problemu...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak pali taki litr z kopa :) jest coś w tym złomie urokliwego

Miałem okazję starego Z1 (nie pamiętam czzy napewno ale piec identyczny z wyglądu ) palić z kopa - nic specjalnego , nie robił trudności, na 0,6L w singlu to trza mieć sposób a tutaj kopiesz i pali (pod warunkiem że piec i gaźniki zdrowe) .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...